Ledus skulptūru apskate pēc festivāla

Aizvadītajās brīvdienās noslēdzās Baltijā vērienīgākais ziemas notikums – 20.Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls, kur baudīt ledus burvību bija ieradušies vairāk nekā 80 tūkstoši interesenti.

Tie, kuri vēl nav paguvuši apskatīt ledus skulptūras, to varēs izdarīt no otrdienas, 13.februāra, līdz svētdienai, 18. februārim, apmeklējot Pasta salu, kur pārvietotas arī mazās skulptūras, kas atradās J.Čakstes bulvārī.

Ledus skulptūru parks Pasta salā strādās no pulksten 12.00 līdz 20.00. Ieejas maksa pieaugušajiem 2.00 eiro, skolēniem, studentiem un pensionāriem 1.00 eiro, bet bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas. Biļetes tiks tirgotas pie ieejas.

Mainīgo un nepastāvīgo laikapstākļu dēļ, apmeklētāji aicināti vispirms ieskatīties jelgava.lv mājaslapā un pārliecināties, ka ledus skulptūru parks ir atvērts. Savukārt kamēr gaisa temperatūra turēsies zem nulles, Jāņa Čakstes bulvārī garāmgājējus priecēs trīs lielformāta foto ledus skulptūras. Turpretī Hercoga Jēkaba laukumā, tiks saglabāts ledus labirints, ledus slidkalniņi un ledū iesaldēto objektu skulptūras, ko ikviens aicināts apskatīt bez maksas.

Šogad ledus skulptūru festivāla tēma bija “Sapņi”, kura  laikā tēlnieki izveidoja vairāk kā 65 ledus objektus – 30 individuālās un 15 lielās komandu skulptūras, kā arī ledus bāru, lielformāta foto skulptūras un iesaldētos objektus. 20.Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā norisinājās no 9. līdz 11.februārim.