Tūrisma iespējas Prāta Vētras koncertturnejas atklāšanas dienā

Sestdien, 21.jūlijā Jelgavā, pļavā pretī Jelgavas pilij norisināsies grupas “Prāta Vētra” koncertturnejas “Skārda bungu tūre” atklāšanas koncerts, kas kā ierasts norisināsies grupas puišu dzimtajā pilsētā.

Pasākuma programma

Ieeja koncerta teritorijā (pļava pretī Jelgavas pilij) no plkst.18.00

Īpašie viesi grupa “Sudden Lights” plkst. 20.00

“Prāta Vētra” plkst. 21.00–00.00.

 

Biļetes, cenas

Biļetes nopērkamas eKase.lv un Jelgavas kultūras nama kasē. Cena 25 EUR un 35 (fanu zona)

 

Tūrisma iespējas Prāta Vētras koncertturnejas atklāšanas dienā

  • 21. jūlijā pulksten 11 veloekskursija “Prāta Vētras ceļš no skolas aktu zāles līdz arēnai”

Apskates objekti

Jaunumi

Atpūta uz ūdens

Kuģi:

(Iepriekš sazinoties un rezervējot sev vēlamo laiku)

SUP dēļu noma

Ūdens velosipēdu noma

Kur paēst?

*Jelgavai ir savi īpašie ēdieni, kas tā baudītājiem atgādina par kādreiz varenās Kurzemes hercogistes galvaspilsētas vēsturi -pamatēdiens "Hercoga bura" un deserts "Šarlotes skūpsts". Savukārt dzēriens "Jelgavas bellini" būs lielisks atspirdzinājums maltītes laikā. Jelgavas īpašos ēdienus skatīt šeit.

Pastaigu vietas pilsētā

Piedāvājums ģimenēm ar bērniem

Ceļvedī apkopotas vietas brīvdienu izbraucienam pa Jelgavu, Jelgavas novadu un Ozolnieku novadu, lai sniegtu idejas kopīgai ģimenes atpūtai, kas raisīs prieku kā lieliem tā maziem ceļotājiem.

Iespēja apskatīt un lejupielādēt "Piedāvājumu ģimenēm ar bērniem" šeit.

Aktīvā atpūta

Kur nakšņot?

Transports pēc koncerta uz Rīgu

Lai nodrošinātu koncerta apmeklētājiem nokļūšanu uz Rīgu, „Latvijas Dzelzceļš” ir norīkojis papildu elektrovilcienu Jelgava-Rīga, kurš no Jelgavas izbrauks pēc pusnakts - plkst.0:45. Vilciens no Cukurfabrikas stacijas, kas atrodas tuvāk koncerta norises vietai, aties plkst.0:50. Biļetes varēs iegādāties stacijā. Aplūkot vilcienu kustības sarakstu un iegādāties e-biļeti var www.pv.lv.

Satiksmes ierobežojumi

Apmeklētāji automašīnas varēs novietot pie Zemgales Olimpiskā centra un Jelgavas Ledus halles stāvlaukumos, pie Lielupes krasta promenādes, Cukura ielā, Peldu ielā, Vecajā ceļā pie Lielupes, aiz Jelgavas pils un Sporta ielā 2C, un citos pieejamos stāvlaukumos, kas norādītas shēmā. Pilssalas ielā transportlīdzekļus varēs novietot tikai ar caurlaidēm.

Lai nodrošinātu apmeklētājiem drošību, pēc koncerta beigām ap pusnakti tiks slēgta satiksme Rīgas ielā no krustojuma ar Kalnciema ceļu līdz Jāņa Čakstes bulvārim. Satiksme tiks atjaunota, samazinoties cilvēku plūsmai. Autovadītājiem jārēķinās ar to, ka no stāvlaukumiem varēs izbraukt aptuveni pusstundu pēc pasākuma beigām.

Caurbraucēji aicināti neiebraukt pilsētas centrā un izmantot Jelgavas apbraukšanai autoceļus: A8 Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža (Meitene), A9 Rīga – Liepāja.