Strausu ferma „Mazzariņi”

Strausu audzētava piedāvā iepazīties ar dažāda vecuma un dzimuma Āfrikas strausu sugas īpatņiem un iegūt izsmeļošu informāciju par lielākajiem putniem uz planētas. Kā arī jaunums apmeklētājiem ir iespēja apskatīt pakomunicēt arī ar skrējējputnu - EMU  no tālās Austrālijas un trīs nandu skrējējputniem, kas ieradušies no pašas Dienvidamerikas.

Iespēja iegādāties izstrādājumus no strausa ādas (maki, somas, jostas u.c.), dizaina elementus no strausu olu čaumalām un rotaslietas no strausu spalvām kā arī unikālas strausu tauku ziepes.

Klientu ērtībai esam veikuši teritorijas labiekārtošanas darbus, kas krietni ērtāk  ļauj putniem piekļūt ar bērnu ratiem un cilvēkiem ar kustības traucējumiem - ratiņkrēslos.

Darba laiks

Pēc iepriekšējas vienošanās

telefons: 29134788, 26702347

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Cenas un ieejas maksas

2.00 EUR no personas (individuāliem apmeklētājiem līdz 5 personām)

1.00 EUR no personas (grupām sākot no 6 personām) 

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas

 

Papildus informācija

Mobilās aplikācijas "Waze" navigācijas programmas lietotājiem: meklēšanā jāieraksta vārdi: "strausu ferma mazzarini" un sistēma norādīs ceļu tieši līdz strausu fermai "Mazzariņi".

 

 

Jelgavas nov., Glūdas pag., Nākotne Skatīt karti
29134788, 26702347
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, ENG
Pieaugušie 2.00 EUR (līdz 5 personām); 1,00 (6 personas +) Bērni Līdz 7 gadu vecumam bezmaksas
Ģimenēm ar bērniem
Suvenīru iegāde