Abgunstes muiža

Abgunstes muiža - radošuma rezidence visa veida mākslas, kultūras un jaunrades procesiem, laikmetīgam dizainam un dzīves svinēšanai.

Muižas apbūve veikta ap 1780.g., bet nemieru laikos tā nodedzināta. Ēkas atjaunošanu uzsāka pēc 1908.g. un pabeidza pagasts 1931.g., ierīkojot Gaismas pili - Abgunstes skolu. Šodien muižā tiek veidota radoša vide mākslas simpozijiem, piedāvātas telpas pasākumiem, izstādēm, semināriem, naktsmītne vasaras periodā. Sākot ar 2017.gada rudeni darbojas atvērtās amatniecības darbnīcas.

Ciemojies, nakšņo, svini, iedvesmojies, talko vai nāc ar savu radošumu! Abguntes muižā patreiz viss ir kā kādreiz - to arī piedāvājam aplūkot. Apskati un fotogrāfē, noklausies stāstus - piedzīvo muižas atdzimšanu. Muižas apartamentos iekārtota atjautības spēle. Risinot mīklas un meklējot atslēgas, komandai ierobežotā laikā jāspēj izkļūt no aizslēgtās telpas.

Piedāvājums

  • Muižu ieskauj četri dīķi un lēni atdzimstošs parks;
  • Muiža piedāvā dažādu ērtību apartamentus un nepārtraukti uzlabo nakšņošanas apstākļus viesiem. Pieejamas 45 gultasvietas + 15 papildvietas. Nakšņošanas pakalpojuma cena no 15 EUR/pers.
  • Pieejama telpu noma - lielā zāle (70 kvm) un mazā zāle (35 kvm) piemērota semināriem, svinībām, kāzām, koncertiem, izstādēm utt. Pieejamas mēbeles, projektors, ekrāns, apskaņošana.

Cenas un ieejas maksas

Tematiski apmeklējumi grupām sākot no 3,50 EUR par pers.

Jelgavas nov., Abgunstes skola, Zaļenieku pag. Skatīt karti
29393131, 28373711
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, ENG
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Ekskursija par ziedojumiem
Degustācijas
Naktsmītnes
Konferenču telpas
Kāzu vieta
Ģimenēm ar bērniem
Wi-Fi
Auto stāvvieta