Boulings "Zemgale"

Domājat kā aktīvi un interesanti pavadīt savu brīvo laiku? Izaiciniet savus draugus, dzimšanas dienas viesus vai darba kolēģus uz aizraujošu boulinga turnīru! Nāciet ar bērniem un vecvecākiem vai izklaidējiet savus ārzemju viesus, nedomājot par iemaņām.

Šī ir spēle ikvienam, neatkarīgi no vecuma un meistarības. Astoņi profesionāli aprīkoti „Brunswick" celiņi, no tiem 2 ar papildus bortiem, šajā bumbu ripināšanas spēlē ļaus piedalīties sākot ar pašiem mazākajiem spēlētājiem līdz profesionāļiem. Boulings ir spēle priekam, labam garastāvoklim, sacensību garam un sportam! Kamēr mērosieties spēkiem veiklībā, kurš nogāzīs visus ķegļus un savāks visvairāk punktus, Jūsu mazākajiem bērniņiem piedāvājam izklaidēties bērnu stūrītī ar bumbiņbaseinu un slidkalniņu. Jautrībai noteikti izmēģiniet arī spēļu simulatorus, vadiet sacīkšu auto vai pārbaudiet savu spēku boksā un izveicību gaisa hokejā. Biljarda cienītāju rīcībā 16 bumbas, biljarda galds un vairākas kijas. Nesteidzīgi nobaudiet veldzējošu kokteili un gardas uzkodas mūsu bārā. Jūsu īpašajiem pasākumiem ir pieejams arī atpūtas stūrītis, kur ģimenes vai draugu lokā varēsiet nopūst dzimšanas dienas kūkas svecītes vai ieturēt pēcpusdienas maltīti.

Boulinga apmeklētājiem pieejams:

  • Alkoholiskie un bērnu kokteiļi bārā un gardās uzkodas kafejnīcā;
  • Bezmaksas WiFi;
  • Cosmic bowling - spēle neonu gaismās;
  • Biljards;
  • Gaisa hokejs;
  • Bērnu stūrītis;

Cenas un ieejas maksas

boulinga darba laiks un cenas

 

* – svētdienas un svētku dienas.

  • Cenas norādītas par 1 celiņu, par 1 stundu. Cenā iekļauts PVN 21%.
  • Skolēniem un studentiem uzrādot apliecību celiņa īre ir EUR 6.00 stundā (Atlaide attiecas tikai darba dienās līdz plkst.18:00).
  • Apavu noma EUR 1.00 no personas

 

Papildus informācija

Sporta kompleksā "Zemgale" papildus izklaides un atpūtas iespējas:

 

Sporta kompleksā „Zemgale" viss Jūsu atpūtai, sportiskai brīvā laika pavadīšanai

un labam garastāvoklim!

Jelgava, Skautu iela 2 Skatīt karti
63007700
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, ENG
Pirmdiena: 14:00 - 23:00
Otrdiena: 14:00 - 23:00
Trešdiena: 14:00 - 23:00
Ceturtdiena: 14:00 - 23:00
Piektdiena: 14:00 - 02:00
Sestdiena: 12:00 - 02:00
Svētdiena: 12:00 - 22:00