Melno cepurīšu balerija

Melno Cepurīšu Balerija ir alternatīvās mūzikas bārs. Vieta. kur baudīt labas ēdienreizes Nirvanas, Slayer vai Metallica (protams arī citu grupu) mūzikas pavadījumā, baudīt labāko alus sortimentu, ko nepiedāvā vairākumā citu bāru. Jūsu ērtībai bārā ir ādas dīvāni, kas vasarā veldzē un ziemā silda. Kamēr gaidāt ēdienu vai, kad paliek garlaicīgi, var pievērsties galda futbola spēlei, novusam vai galda spēlēm.

Nedēļas nogalēs uzstājas alternatīvās mūzikas grupas no Latvijas un visas pasaules. Pie mums ir uzstājušās grupas no Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Čehijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Itālijas, Beļģijas, Anglijas, Īrijas, Brazīlijas, Amerikas, Kanādas.

Ieteicams ir sekot līdzi Melno Cepurīšu Balerijas kalendāram, lai nepalaistu garām kādu interesantu teātra izrādi, komēdiju vakaru vai tematisko ballīti.

Bārs ir iekārtots omulīgi, lai Jums nerastos vēlme to pamest. Jūsu ērtībām ir pieeja automašīnu stāvvieta un internets. Apmeklētāji sporta biksēs netiek ielaisti.

Uzzini vairāk:

www.facebook.com/MelnoCepurisuBalerija

www.instagram.com/balerija

www.twitter.com/Balerija

koncertu grafiks: http://mcbalerija.com/tuvaakie-koncerti/

galerijas: http://mcbalerija.com/7-ko-es-vakar-dariju-bildes/

Jelgava, Raiņa iela 28 Skatīt karti
27787776
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, EN
Ēdināšana
Cilvēki ar kustību traucējumiem
Wi-Fi
Auto stāvvieta
Pirmdiena: 12:00 - 1:00
Otrdiena: 12:00 - 1:00
Trešdiena: 12:00 - 1:00
Ceturtdiena: 12:00 - 1:00
Piektdiena: 12:00 - 5:00
Sestdiena: 15:00 - 4:00
Svētdiena: -