Izlaušanās spēle "Savrupmāja Vistas kāja" jeb Escape room

Interesanta, un pilnīgi noteikti citādāka, izklaide draugu kopai vai ģimenei, kuriem patīk "izkustināt smadzenes", patīk piedzīvojumi un jautrība.


Spēle sākas piedzīvojuma meklētājiem pārkāpjot stilizētās savrupmājas "Vistas kāja" slieksnim, apkārt tumsa, kaut kur istabā pavīd blāva gaismiņa. Pierodot pie apgaismojuma viņi saprot, kā iegūt papildus gaismu, un ka katrs pavediens ved pie nākošā. Viņi pamana zīmes, ko Pepija atstājusi.
Piedzīvojuma meklētājiem jāatrod Pepija, kas vienīgā zin šīs savrupmājas "Vistas kāja" plānojumu, par iespējamiem pagrabiem un bēniņiem, un kā ir iespējams no mājas izkļūt.
Lai izkļūtu no savrupmājas istabas, ir jāizprot Pepijas fantastiskā būtība, kas veidojusies pieņemot faktu, ka viņas māmiņa ir eņģelis, bet tētis jūras braucējs. Par sevi Pepija saka: "Es esmu it visur, un visur man māja". Jā, un ņem vērā, Pepijai brīnumi ir visur!
Protams, piedzīvojuma meklētājiem noderēs iepriekšējas zināšanas par zviedru autores A. Lindgrēnas radīto tēlu, jo jebkas viņiem var palīdzēt izkļūt no šīs istabas stundas laikā. Šajā istabā katram tiek dota iespēja pārbaudīt savas spējas, domāšanas ātrumu un jautri pavadīt laiku draugu lokā.

Izklaide 2 - 4 cilvēkiem stundas garumā.

Darba laiks

Gadalaikam nav nozīmes, iepriekšēja rezervācija obligāta.

Rezervāciju iespējams veikt zvanot pa tālr. 29733112 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Cenas

  • Lielais aplis (60min):  darba dienās līdz 18:00 - 25.00 EUR; darba dienās pēc 18:00 un brīvdienās - 30.00 EUR
  • Mazais aplis (30min): 15.00 EUR/20.00 EUR
  • Bērnu aplis (15min) 1.50 EUR (5 bērni vienā komandā, brīvdienās nav pieejams; skolēnu grupām)

Papildus informācija

  • Skolēnu grupām līdz 20 cilvēki, pasākums līdz 1,5 stundai (kamēr 5 dalībnieki ir spēlē, ar pārējiem darbojas Pepija, iesaistot bērnu aktivitātēs pie dabas). No 20-30 skolēnu grupai jārēķinās ar 2 stundām.
  • Blakus telpās atrodas kafejnīca, kurā iespējams rezervēt pusdienas.

 

Jelgava, Rīgas iela 67 Skatīt karti
29733112
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN