Ziemas prieki

Baudi ziemu, notver prieku! Aktīvās atpūtas cienītājiem un ikvienam, kas vēlas izbaudīt ziemu, ledu un sniegu, Jelgavā un apkārtnē ir iespēja notvert slidotprieku vai baudīt ziemas priekus uz kalna vai slēpojot. 

Slido!

Slidotava Pasta salā – Jelgava, Pasta sala

Jelgavas publiskā slidotava starp Driksas upi un Lielupi, Pasta salā, ziemai atbilstošos laika apstākļos darbosies ik dienu. Slidošanas laiki sadalīti vienas stundas intervālos: darba dienās pieejami četri, bet brīvdienās un svētku dienās - pieci slidošanas seansi. Šajā ziemas sezonā tiks noteikti atsevišķi slidojumi ar hokeja nūjām, kā arī iespējams iznomāt ledus laukumu izklaides slidojumiem vai hokeja spēļu turnīriem. Slidotavā pieejama slidu noma.
Vairāk informācijas un slidošanas laiki: www.zoc.lv , tel. +371 20367677

 

Jelgavas Ledus halle

Jelgava, Rīgas iela 11
Vairāk informācijas, slidošanas laiki un grafiks: www.skzemgale.lv/ledus-halle/, tel. +371 63007220

 

Ozo halle

Ozolnieki, Stadiona iela 5b
Vairāk informācijas, slidošanas laiki un grafiks: www.ozohalle.lv, +371 26604863, 63050615

 

 

Slēpo Ozolniekos!

Uzbērtais kalns - Ozolnieki

Kad zemi klāj pietiekami bieza sniega segas kārta, tad jāauj kājās slēpes un jādodas kārtīgi izslēpoties ar distanču slēpēm Ozolniekos pie Uzbērtā kalna, kur ziemas aktīvās atpūtas cienītājiem sniegotos laika apstākļos pieejama īpaši izveidota slēpošanas trase 2,5 km garumā. Savukārt paši mazākie ziemas priekus var baudīt, laižoties lejup no kalna. Slēpošanas un citu ziemas prieku baudīšanai nepieciešamo inventāru jāsagādā sev katram pašam.