Izstāde "Igauņu muižu skolas"

Izstādes mērķis ir parādīt kultūras mantojumu, kā tas tiek izmantots mūsdienās. Tās ir skolas muižu ēkās, kas pastāv pildot izglītības nozīmi papildinot ar savu specifisko novirzienu.Vodja muiža-skola ir individuālais apmācības centrs (30 skolnieki). Blakus skolai ir staļļi ar zirgiem, kas tiek izmantoti reitterapijā. Bērni rūpējas par suņiem, kaķiem, vistām, gaiļiem un jūras bruņurupučiem.
Vānas muiža-skola (83 skolnieki un 33 bērnudārza audzēkņi). Skolēni piedalās aktivitātēs, kas veltīta talantu attīstīšanai un dabas vai svešvalodu studijām. Prestiža lauku skola uz kuru bērni brauc mācīties no pilsētas. 
Mostes muiža-skola (96 skolnieki). Tiek cienītas tradīcijas, vienlaicīgi mēģinot izglītot bērnus izmantojot jaunākās tehnoloģijas, iemāca mīlēt mākslu, mūziku un amatniecību.
Rosnas-Aliku muiža-skola (70 audzēkņi) liela nozīme tiek vērsta uz ekonomikas un vides studijām.
Pikaveras muižas skola (31 skolnieki un 38 bērnudārza audzēkņi) piedāvā tehnoloģiju jautājumiem veltītas ārpusklases nodarbības, piemēram, robotikas pulciņš u.c. Muižas fonds piedāvā uz kopienu orientētus projektus – ciema tirdziņus, kafijas un krāmu tirgus, uzņēmējdarbības apmācības un nodarbības ciema jauniešiem
Arukilas muiža-skola (86 Valdorfa skolas audzēkņi un 102 bagātināšanas centrā). Jau 20 gadus draudzīgi sadzīvo divas radošas izglītības iestādes: Paasulind bagātināšanas centrs un Valdorfa skola ar izglītības principu, kas balstās uz līdzsvaru starp “galvu, sirdi un rokām” ievērošanu.​