Dabisko uztura bagātinātāju ražotne "Imunity"

SIA „I’M UNITY” ir Latvijas uzņēmums, kas dibināts ar mērķi izstrādāt, ražot un realizēt dabiskus uztura bagātinātājus, kuru pamatā ir tikai Latvijā audzētas ogas un augi.

Šobrīd uzņēmums piedāvā divus produktus Immunity Honey (upeņu tinktūra) un Immuncells Honey (melleņu tinktūra). To iepakojums ir izstrādāts un veidots, domājot par to, lai tā būtu lieliska un unikāla dāvana katram no Jums.

 

Ja vēlaties stiprināt imunitāti, novērst galvas sāpēs un veicināt asinsriti, tad Jūsu izvēlei piedāvājam Immunity Honey.

 

 

Ja vēlaties nomierināt nervu sistēmu, uzlabot redzi, sirds  darbību un veicināt gremošanas sistēmu, tad Jūsu izvēlei piedāvājam Immuncells Honey.

 

 

Augstāk minētie produkti ir veidoti pusgada garumā. Šajā laikā no ogām tiek iegūta tinktūra jeb izvilkums, un tas tiek noturēts ozolkoka mucās, kuram klāt tiek pievienots medus un C vitamīns. Šie produkti ir radīti, atlasot  dabiskas izejvielas, kas savā starpā rada harmonisku savienojumu un kuras ar savām dabas dotajām īpašībām un vērtībām sniedz visu nepieciešamo Jūsu veselībai un labsajūtai.

Ekskursijas

Pieaugušo grupām no 5-40 cilvēkiem ir iespēja apmeklēt šo ražotni un degustēt produkciju. Lūdzams pieteikties iepriekš.

Cenas

1 EUR no personas.

 

Jelgava, Bauskas iela 2 Skatīt karti
29883444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
10.00 - 20.00 EUR
Degustācijas