Kuģītis „Frīda”

Īsais ceļojums pa dzīvības pilno Vircavu līdz Jelgavas promenādei. Šajā braucienā Jūs varēsiet novērot kādu vientuļu makšķernieku, kas pacietīgi gaida zivis. Kuģīša saceltajos viļņos šūpojas baltas un dzeltenas ūdensrozes, bet ja vērīgi skatās, tad var pamanīt vēžus, kas sauļojas uz to lapām. Protams, ka varēs redzēt brīnišķīgu pilsētas skatu ar Jelgavas Pili un daudzajiem atpūtniekiem Lielupes peldvietā. Un iespējams, ka iedomātā velēšanās piepildās pirmo reizi braucot zem dzelzceļa tilta, pār kuru savu ceļu turpina kāds no vilcieniem.


Piedāvājumā:

  • Īsā ekskursija (30 min.) no piestātnes pie Mītavas tilta Driksā līdz Jelgavas pilij, brauciens gar Pasta un Pils salām Lielupē un Driksā. Maksa 5.00 EUR pieaugušajiem; 3.00 EUR bērniem (3-16 g.v.).
  • Garā ekskursija (60 min) no kafejnīcas “Zemnieka cienasts” līdz Jelgavai, vai brauciens pa Lielupi un Driksu no piestātnes pie Mītavas tilta.
  • Specpasūtījums (kāzas, kristības, dzimšanas dienas utt).

Darba laiki

Sezona no Maija vidus līdz Oktobra vidum:

Pirmdiena - ceturtdiena pēc pieprasījuma.

Piektdiena 16.00 - 22.00

Sestdiena 11.00 - 22.00

Svētdiena 11.00 - 20.00

Citos laikos pēc iepriekšējas vienošanās!

Ekskursijas un braucieni notiek labā laikā. Kuģītī ir 9 pasažieru vietas.

Vēlams iepriekš sazināties ar Kapteini, jo vietu skaits uz kuģīša ir ierobežots!

Jelgava, pie Mītavas tilta; pie kafejnīcas „Zemnieka cienasts” Skatīt karti
29486086
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU