Viesnīca "Senlīči"

Meklējat atpūtu tuvāk dabai, jāizklaidē bērni? Pēc laimīgas, bet nogurdinošas dienas mēs gaidīsim Jūs mūsu viesu mājā. Vakariņas varēsiet ieturēt blakusesošajā restorānā, kafejnīcā "Zemnieka cienasts". Ēka celta pagājušā gadsimta 20.-tajos gados un tajā vēl pirms dažiem gadiem mita ģimene. Pēc rekonstrukcijas tajā izvietojies viesu nams. Ap māju kuplo vecs ābeļdārzs, kurā vasarā var atrast pavēni viesi, kurus uzrunā klusums un putnu balsis.

Tūristu mītnes veids

Viesnīca

Gultas vietu skaits

33 gultasvietas

Cenas

 • Romantiskā istaba: 55,00 EUR
 • Divvietīga istaba ar vienu gultu: 46,00 - 55,00 EUR
 • Divvietīga istaba ar divām gultām: 50,00 - 55,00 EUR
 • Lielais Lukss – divas istabas: 75,00 EUR
 • Mazais Lukss ar vannu: 65,00 EUR

Piedāvātie Pakalpojumi

 • Istabas aprīkotas ar TV, vannas istabas, wi-fi.
 • Teritorija – dārzs, terase, blakusesošs bērnu atrakciju laukums.
 • Aktivitātes –izbrauciens ar kuģīti, makšķerēšana, iespēja braukt ar velosipēdiem
 • Ēdieni un dzērieni –pieejama virtuve, brokastot, pusdienot, kā arī vakariņot var blakusesošajā kafejnīcā – restorānā „Zemnieka cienasts” katru dienu no 8 00 līdz 20 00.
 • Bezmaksas Wi-Fi visos viesnīcas numuros.
 • Bezmaksas autostāvvieta! Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā (rezervācija nav nepieciešama).

Papildus informācija

Divvientulībai ar grāmatu varēsiet izvēlēties kādu grāmatu no "Hotel Senlīču" grāmatu plaukta. Terasē pie kafijas krūzītes varēsiet iepazīties ar tuvējās apkārtnes vēsturisko notikumu aprakstiem un pamielot acis ar veciem attēliem – Jelgavas cukurfabriku, ķieģeļcepli, plūdiem u.c.

Labiekārtotie numuriņi gaidīs pēc mierīgas pastaigas gar upītes krastiem vai brauciena ar kuģīti "Frīda". Katrs numuriņš gaida tieši savu klientu. Lai pēc nogurdinošas dienas bērniem būtu vieglāk aizmigt (un, ja nu pēkšņi pats mīļākais guļamzvēriņš ir aizmirsies mājās) – viesu māja piedāvā katram bērņukam "Hotel Senlīču" plīša mīļdzīvnieciņu paņemšanai līdzi gultā.

Dažreiz arī pieaugušajam grūti aizmigt – piedāvājam ieskatīties mūsu grāmatu skapī – varbūt atradīsies aizraujoša lasāmviela, bet varbūt varēsiet atrast ko tādu, kas ātri ieaijās miegā. Putnu dziesmas aiz loga vecajā ābeļdārzā gan varam solīt visu vasaras sezonu.

Blakusesošais atrakciju laukums, upe un citi piedāvājumi iespējams aizraus tik ļoti, ka paliksiet pie mums vēl kādu nakti, lai rasainajā ābeļdārzā sagaidītu saullēktu.

Brokastis iespējams pieteikt – blakusesošajā ģimenes kafejnīcā "Zemnieka cienasts" priecāsies Jūs apkalpot no 8 00.

Jelgavas nov., Jaunsvirlaukas pag., “Senlīči” Skatīt karti
20007065
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, ENG
Ēdināšana
Naktsmītnes
Konferenču telpas
Kāzu vieta
Ģimenēm ar bērniem
Cilvēki ar kustību traucējumiem
Maksājums ar karti
Wi-Fi
Auto stāvvieta
Bērnu rotaļlaukumi
WC
Labierīcības