Blankenfeldes muižas viesnīca

Blankenfeldes muižas viesnīca atrodas tikko restaurētajā muižas daļā – stallī / vāgūzī, kuras pirmajā stāvā izvietota muižas īpašnieka zvanu kolekcija, bet otrajā stāvā – gaumīgi iekārtoti, mājīgi viesnīcas numuriņi. Tajos apmeklētāji var pārnakšņot, izbaudot senatnīgo muižas atmosfēru kopā ar mūsdienu komfortu.

Blankenfeldes muižas viesnīcā ir 4 divvietīgi numuriņi.  Ja iepriekš mūs pabrīdināsiet, ar prieku uzklāsim jums arī brokastu galdu (papildus par brokastīm  – 3 EUR). Ierašanās Blankenfeldes muižas viesnīcā līdz plkst 18; iepriekš brīdinot pa tālruni 27810348, iespējams ierasties arī vēlāk (līdz plkst 20:00). Izrakstīšanās līdz plkst. 11:00; Brokastis no plkst 8:00 līdz 11:00.

Blankenfeldes muižas parkā ir izveidotas pastaigu takas un tiltiņi, ierīkots parka apgaismojums, kā arī uzstādītas vairākas atrakcijas, kas būs interesantas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Tūristu mītnes veids

Viesnīca

Gultas vietu skaits

8 gultasvietas

Cenas

Viena nakts divvietīgā numuriņā 2 muižas viesiem izmaksās 44,00 EUR

Vienai personai divvietīgā numuriņā – 29,00 EUR

*Brokastis - papildus 3,00 EUR/ pers.

Papildus informācija

Blankenfeldes muiža atrodas Zemgalē, Jelgavas novada Vilces pagastā. Pirmo reizi Blankenfeldes muiža pieminēta 1426.gada 6.martā, kad to no Vācu ordeņa mestra Johana von Mengeles nopirka Klauss von Medems.

Šobrīd muižā tiek turpināta plūškoka izmantošanas tradīcija un tiek izstrādātas plūškoka vīna receptes, kā arī notiek dažādu sulu, konservējumu ražošana no muižas dārzā gūtās ražas. Blankenfeldes muiža ieguvusi mājražotāja atļauju. Ir iespējams pieteikties uz degustācijām.

Muižā ir izveidots Zvanu muzejs. Tā ir Valda Jākobsona privātkolekcija, kurā ietilpst ap 1000 dažādas izcelsmes, vēstures, senuma, formas un materiālu zvanu, un šī kolekcija kopš 2014.gada jūnija izvietota un skatāma restaurētajās Blankenfeldes muižas vāgūža/staļļa telpās.

 

 

Jelgavas nov., Vilces pag. Skatīt karti
27810348
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, ENG
Ēdināšana
Naktsmītnes
Konferenču telpas
Kāzu vieta
Ģimenēm ar bērniem
Pieejams gids
Maksājums ar karti
Suvenīru iegāde
Wi-Fi
Auto stāvvieta
Telšu vietas
Piknika vietas