Berķenes muiža un SPA centrs

Berķenes muiža ir viena no senākajām mazajām muižām Zemgalē, tā atrodas gleznainā vietā Svētes upes krastā starp Tērveti un Eleju.

Šeit mūsdienas cieši saistītas ar vēsturi - iespējams ieskatīties muižas pārvaldnieka dienasgrāmatā un uzzināt visu par muižas dzīvi 19. gadsimta beigās, kā arī dzirdēt stāstus par muižas atdzimšanu 21. gadsimtā.
Šī ir vienīgā muiža Latvijā, kas piedāvā ilglaicīgu mājas īri - lauku rezidenci, kļūstot par vienu no muižniekiem un izbaudot muižas cienīgu dzīvi.

Viesiem Berķenes muižā tiek piedāvāta harmoniska atpūta: naktsmājas muižas kungu mājā vai no jauna uzbūvētajā dzīvojamajā mājā, kā arī daudzveidīgas iespējas aktīvai brīvā laika pavadīšanai un telpas nelielām viesībām, semināriem, kultūras pasākumiem.

Jaunums!

   Berķenes muižas kungu nama pagrabstāvā no 2019.gada februāra atvērts individuālais SPA centrs. 

Sanus per aquam – veselība caur ūdeni. Ikdienas steigas un stresa nogurdinātajiem – attīrīšanās un atjaunošanās pirtīs un ūdeņos. Mēs piedāvājam ūdens procedūras labsajūtas un veselības uzlabošanai: sauna un turku/tvaika pirts, burbuļvanna, kāju kontrastvanna un baseins ar pretstraumi, kaskādi, zemūdens pēdu un muguras masāžu.

Darba laiks

Katru dienu - iepriekš piesakoties!

* Ekskursijas grupām ar iespējamām kaņepju izstrādājumu un/vai vīna degustācijām.

Jelgava maakond, Vilces pag., Ziedkalne, Berķenes muiža
29252565, 29228580
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
LV, RU, EN
Tööaeg - eelneval kokkuleppel
3.00 (ar gidu)
Degustācijas
Majutus
Konverentsiruumid
Lastega peredele
Saadaval giid
Wi-Fi
Parkimine
Supluskoht