Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos

Iesaistieties Zemgales un Ziemeļlietuvas piļu un muižu parku apmeklēšanā, izpildot dažus vienkāršus uzdevumus un savā īpašumā iegūstot īpašo "Drauga karti"! Viena no kartes priekšrocībām - ekskursija gida pavadībā bez maksas!

Jaunais tūrisma maršruts "Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos" ir nebijusi iespēja doties dabā, lai iepazītu kultūrvēsturisko mantojumu – pilis, muižas un to parkus – visos četros gadalaikos.

Kopumā brošūrā ir ietverti 55 piļu un muižu parki, kas iekļauti trīs maršrutos un aptver Zemgales (Latvijā), kā arī Šauļu un Paņevežas reģionus (Lietuvā). Papildus izveidoti piedāvājumi piecām dažādām mērķgrupām – trīs paaudžu ceļotājiem, senioriem, aktīvās atpūtas cienītājiem un ārpus sezonas ceļotājiem. Līdztekus tam, izveidots arī atpazīstamāko objektu maršruts.

Piedāvājumi izveidoti, izceļot katrai mērķgrupai saistošākos objektus un papildinot tos ar vērtīgu informāciju. Kā papildinājumu šai brošūrai meklējiet arī Drauga karti, kas sniegs priekšrocības aizrautīgākajiem ceļotājiem, ietverot īpašus piedāvājumus deviņos parkos, piemēram, iespēju tos apmeklēt bezmaksas gida pavadībā. Ar Drauga kartes saņemšanas noteikumiem varat iepazīties šeit.

Ar Drauga kartes piedāvājumu Jelgavas novadā Jums ir iespēja apskatīt:

  • Elejas muižas parku
  • Lielplatones muižas parku
  • Zaļenieku muižas parku
  • Vilces muižas parku
  • Kroņvircavas muižas parku
  • Staļģenes muižas parku

Jauno tūrisma maršrutu digitālā versijā iespējams apskatīt šeit.

Pieejami individuālie tūrisma piedāvājumi:

Aktīvajiem ceļotājiem
Senioriem
Trīs paaudžu ceļotājiem
Kas noteikti ir jāredz
Ārpus sezonas ceļotājiem

Projekta ietvaros izveidotā īsfilma sniedz nelielu ieskatu, kāpēc ir vērts doties un piedzīvot pašam!

Projekts LLI-313 "Aizraujošais ceļojums muižu parkos četros gadalaikos"/"4SeasonsParks"