Ieelpo svaigu gaisu Ozolnieku novadā

JRTC ir izveidojis apkopojumu ar interesantākajiem pastaigu maršrutiem un vietām Ozolnieku novadā. Laikā, kad svarīgi ir ievērot sociālo distancēšanos, nevar aizmirst par pastaigu nozīmi veselības uzlabošanai. Aicinām doties pastaigās, ievērojot piesardzību un neapdraudot savu un citu veselību! Mākslas interesentiem iesakām izstaigāt tematisko maršrutu "Jelgava – skulptūru pilsēta", kas pieejams www.visit.jelgava.lv!


 Pastaigu maršruti un vietas Ozolnieku novadā

1. Ozolnieku ezera taka

Baudi mieru un izstaigā taku, kas ved apkārt Ozolnieku ezeram.

Takas garums: 2 km

2. Ozolnieku Mežaparks un Veselības taka

Izstaigā slēpošanas trasi, kas aukstajos gada mēnešos ir arī pielāgota nesteidzīgām pastaigām. Taka ir izgaismota diennakts tumšajā laikā. Mežaparka taku var apvienot ar blakusesošo Veselības taku. Veselības takā ir iespēja izvingrināt muskuļus un izkustēties, izmantojot brīvdabas vingrošanas rīkus.

Taku garums: ~2 km

3. Trošu tilts

Baudi Iecavas upes rāmo plūdumu no Trošu tilta gājējiem. Automašīnu var atstāt stāvlaukumā pie Ozolnieku skolas un tālāk doties ar kājām līdz tiltam. Attālums līdz tiltam ~ 1 km.

4. Teteles tornis

Lielupes krasta krāšņums un kultūrvēstures liecības pie Teteles jeb Tetelmindes "tornīša". Tas atrodas blakus tagadējai Teteles pamatskolai, agrākajā Tetelmindes jeb Teteles muižas parkā. No Brīvības cīņās nopostītās Tetelmindes muižas, tornītis ir pēdējā arhitektūras liecība no fon Bēru laika Tetelē.

Foto: Ozolnieku novada pašvaldība