Iepazīsti Jelgavu ar audiogidu!

Vēl visu septembra mēnesi pie Jelgavas pilsētas atpazīstamākajiem tūrisma objektiem pieejams audiogids, ar kura palīdzību iespējams uzzināt dažādus interesantus faktus un vēsturiskus notikumus, kas kopīgi veido pilsētas stāstu.


Jelgavnieki un pilsētas viesi, dodoties pastaigā pa pilsētu, aicināti Jelgavu iepazīt izmantojot audiogidu, kurš pieejams trīs dažādās valodās - latviešu, angļu un krievu. Audiogids nodrošina iespēju klausīties stāstus par pilsētu jebkurā sev vēlamā laikā un uzzināt līdz šim nedzirdētus faktus.

Uzvaras parks un tajā esošais piemiņas akmens "Dziesmu vainags" atgādina par Jelgavas nozīmīgumu Dziesmu svētku vēsturē, jo vai zināji, ka Jelgava ir vienīgā pilsēta ārpus Rīgas, kurā norisinājušies Vispārīgie Dziesmu un Mūzikas svētki? Vai arī, ka Ezera vārti savu nosaukumu ieguvuši, jo Driksas upi jelgavnieki reiz saukuši par ezeru? Savukārt simboliskajai skulptūrai "Jelgavas Students" dots vārds Jēkabs Ceriņš. Šie un citi interesanti fakti iekļauti stāstos par atpazīstamākajiem tūrisma objektiem Jelgavas pilsētā.

Audiogidu iespējams noklausīties bez maksas, izmantojot divdimensiju svītrkodus jeb QR kodus.  Kodus iespējams nolasīt izmantojot viedierīcēs lejuplādējamu QR koda skenēšanas aplikāciju, un tie ir izvietoti pie 24 apskates objektiem visā pilsētā. Objekti, kuriem pieejams audiogids, apkopoti Jelgavas reģionālā tūrisma centra tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv. Klausies audiogidu un dodies ceļojumā pa Jelgavas kultūras, mākslas un vēstures līkločiem!

Lai varētu atrast apskates objektus, ņem palīgā pilsētas karti!

Jelgavas tūrisma karte ar zīmētiem objektiem

Latviski

По русски

English