Izdots jauns tūrisma informatīvais izdevums „Apceļo Pierīgu!"

Cik daudz mēs zinām par tuvākajiem novadiem Pierīgā? LEADER sadarbības projekta "Tūrisms kopā" ietvaros ir izdots jauns tūrisma informatīvais izdevums "Apceļo Pierīgu!".

Brošūrā apkopotas idejas ceļojumiem un atpūtai Mārupes novadā, Olaines novadā, Babītes novadā, Ķekavas novadā, Ozolnieku novadā un Jelgavas novadā. Tas ir lielisks palīgs, lai varētu plānot nelielus un tuvus izbraucienus Pierīgā.

Lai vieglāk būtu saplānot savas brīvdienas, ir sastādīti jau gatavi ceļojumu maršrutu piemēri, kurus var izmantot, lai iedvesmotos vai arī izmantot kā jau gatavu vienas dienas ceļošanas plānu. Pie objektu aprakstiem ir arī īpaša atzīme par pieejamību cilvēkiem ar kustību traucējumiem, bet darījumu tūrisma sadaļā ir informācija par papildus iespējām semināra, konferences vai kolektīva saliedēšanās pasākuma norises vietā: ēdināšanu, gultasvietu skaitu un stāvvietu.

Viegli, ātri un ērti sasniedzamajos Pierīgas novados, kur dabiskā vidē saskanīgi iekļaujas iedvesmojoša un aktīva atpūta ģimenēm un bērniem, sportiski piedzīvojumi un izzinoša izklaide, plašas iespējas attīstīt vaļaspriekus un ļauties miesas un gara labjūtes lutināšanai, katrs ceļotājs atradīs ko piemērotu.

Aktīvā uzņēmējdarbības vide radījusi īpašu rokrakstu darījumu tūrismam, kur kvalitatīvu lietišķo infrastruktūru papildina iedvesmojošā lauku ainavas telpa, izlolotie mājražotāju labumi un oriģinālas iespējas motivējošām ekskursijām.

Brošūra pieejama šeit.

Jaunums!

Ir tapuši 6 video - Viegli, ātri un ērti sasniedzamajos Pierīgas novados, kur dabiskā vidē saskanīgi iekļaujas iedvesmojoša un aktīva atpūta ģimenēm un bērniem, sportiski piedzīvojumi un izzinoša izklaide, plašas iespējas attīstīt vaļaspriekus un ļauties miesas un gara labjūtes lutināšanai, katrs ceļotājs atradīs ko piemērotu. Aktīvā uzņēmējdarbības vide radījusi īpašu rokrakstu darījumu tūrismam, kur kvalitatīvu lietišķo infrastruktūru papildina iedvesmojošā lauku ainavas telpa, izlolotie mājražotāju labumi un oriģinālas iespējas motivējošām ekskursijām. Tieši jauno video noskatīšanās vislabāk iedvesmos ceļošanai, jo ļaus ielūkoties tūrisma objektu iekšienē un tajā, kas ceļotājus sagaidīs!

Viens no video rullīšiem veidots kā reģiona TOP objektu apokopojums, bet pārējie pieci atspoguļo zīmoltēmas, kas uzrādītas izstrādātajā stratēģijā projekta sākumposmā.

Visi video skatāmi šeit.

Pirms doties ceļā, aicinām sazināties ar attiecīgo tūrisma objektu un precizēt darba laiku un iespējamos ierobežojumus, sakarā ar tā brīža epidemioloģisko situāciju valstī un katrā vietā individuāli.

 

Ar mērķi sadarboties un vienotām mārketinga aktivitātēm popularizēt kopēju atpūtas piedāvājumu teritoriju iedzīvotājiem un viesiem, projektā "Tūrisms kopā" apvienojušies seši Pierīgas novadi. Projektu īsteno vietējās rīcības grupas – biedrības "Pierīgas Partnerība", Lauku partnerība "Lielupe" un partnerība "Daugavkrasts" – kopā ar pārstāvēto novadu pašvaldībām – Mārupes, Olaines, Babītes, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas.

Projekts "Tūrisms kopā" (17-00-A019.332-000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākumā "Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība".