Jelgavas Mākslinieku biedrība izsludina konkursu "Jelgavas dominante"

Jelgavas Mākslinieku biedrība izsludina konkursu "Jelgavas dominante", kas veltīta Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa 10 gadu atjaunotnes jubilejai.

Konkursa mērķis ir veidot mākslas darbus, kas atspoguļotu Jelgavas pilsētvides izaugsmi un attīstību kā aktīvu mākslas centru dažādos vizuālās un lietišķās mākslas nozaru veidos.

Aicinām māksliniekus iesniegt savus darbus konkursam "Jelgavas dominante" no 2020. gada 18. līdz 25.septembrim Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī (Akadēmijas iela 1, Jelgava) darba dienās no plkst. 10 līdz 18. Informācija par konkursa nolikumu un iesniedzamajiem dokumentiem pieejama Jelgavas Mākslinieku biedrības tīmekļvietnē www.jelgavart.lv un Jelgavas pilsētas tīmekļvietnē www.jelgava.lv.

Konkursa balvu ieguvēji tiek paziņoti izstādes "Jelgavas dominante" atklāšanā 2020. gada 2.oktobrī Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Izstāde būs skatāma no 2.oktobra līdz 30.novembrim.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Jelgavas Mākslinieku biedrības vadītāju Māri Branci pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Pirms darba iesniegšanas lūdzam sazināties ar Lauru Strēli, zvanot pa tālr. 63005453 vai rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..