Karsto dzērienu līdzņemšanas iespējas Jelgavā

Krūzīte izcilas kafijas vai sildoša dzēriena ir tikai vienas pastaigas attālumā. Izstaigā kādu no Jelgavas pilsētas pastaigu maršrutiem, piestāj pie kāda no ēdināšanas uzņēmumiem un paņem krūzīti sildošas tējas, karsta dzēriena vai aromātiskas kafijas līdzņemšanai!


Kafijas un brokastu bārs "Academia"
Akadēmijas iela 4a, Jelgava

Mājīga un silta atmosfēra kafijas un brokastu bāru Akadēmijas ielā padara par vienu no top vietām Jelgavā. Nobaudi speciality klases kafijas dažādos veidus neskaitāmās variācijās no vietējā graudzētāja "Kalve Coffee".

Restorāns "Pilsētas Elpa"
Pasta sala 1, Jelgava

Gan vietējo jelgavnieku, gan pilsētas viesu iecienīta vieta Pasta salā. Dodoties pastaigā pa Pasta salu, piestāj pie Pilsētas Elpas, un izvēlies bezalkoholiskos karstos smiltsērkšķu un plūškoka dzērienus, dažādu veidu kafiju un tēju.

Grilbārs un restorāns "PARKS"
Kr.Barona iela 3, Jelgava

Pusdienotāju iecienīta vieta ar modernu interjeru un īpašu atmosfēru. Nobaudi karsto vitamīnu dzērienu ar smilšērkšķiem, apelsīnu sulu un ingveru, kā arī dažādu veidu tējas un kafijas dzērienus.

Restorāns "Chocolate & Pepper"
Kr.Barona iela 6, Jelgava

Šarmanta un romantiska vieta ar draudzīgu apkalpošanu un skaistu interjeru. Nobaudi kafijas dzērienus, dažādu veidu tējas un citus siltos dzērienus.

Ātrās ēdināšanas restorāns "Hesburger"
Katoļu iela 10b, Loka maģistrāle 2a, Jelgava

Ikdienas steigai un ātrajam skrējienam kafija vienmēr ir "pa ceļam". Piestāj pie kāda no "Hesburger" restorāniem un izvēlies dažādu veidu kafiju vai tēju.

Kafejnīca "Central Cafe Jelgava"
Lielā iela 3a, Jelgava

Jauna un garšīga vieta pašā pilsētas centrā. Šeit atradīsi dažādu veidu kafijas un karstos dzērienus - karstais dzēriens pieaugušajiem "Upeņu balzams ar upeņu sulu", karstais dzēriens bērniem "Karameļu kakao".

Konditoreja "Putni"
Mātera iela 40, Jelgava

Putnu kūku bodē vienmēr sastapsi mierīgu un mājīgu atmosfēru, kas sajaucas ar tikko ceptu gardumu smaržu. Paķer līdzi arī dažādu veidu kafijas dzērienus un tējas.

Konditorejas studija "Tarte"
Mātera iela 26, Jelgava

Šī mazā un modīgā konditorejas studija ir vieta, kur satiekas visinteresantākās garšu kombinācijas. Nobaudi "kapurandža" (karstais dzēriens ar kafiju un svaigi spiestu apelsīnu sulu), un "greipučīno" (karstais dzēriens ar kafiju un svaigi spiestu greipfrūtu sulu), dažāda veida kafijas dzērienus un tēju.

Krodziņš "Istaba"
J.Čakstes bulvāris 7, Jelgava

Mājīgs krodziņš Driksas upes krastā iepretim  skulptūrai – strūklakai "Jelgavas students" un Mītavas tiltam. Izvēlies starp dažādu veidu kafijas dzērieniem, tējām un karstajiem dzērieniem - karstais alkoholiskais dzēriens ar upeņu sulu un upeņu balzamu, kā arī bezalkoholiskais karstais augļu dzēriens.

Bistro un konditoreja "Silva"
Driksas iela 7/9, Jelgava

Sena un vietējo kafijas un konditorejas izstrādājumu cienītāju iemīļota vieta. Nobaudi dažādu garšu tējas, kafijas dzērienus, karsto apelsīnu sulas dzērienu ar garšvielām un karsto ogu dzērienu.

Ātrās ēdināšanas restorāns "McDonalds"
Brīvības bulvāris 1, Jelgava

Ikdienas steigai un ātrajam skrējienam kafija vienmēr ir "pa ceļam". Piestāj pie "McDonalds" restorāna un izvēlies dažādu veidu kafiju vai tēju.

Kafejnīca "Tavs Mirklis"
Pasta iela 45, Jelgava

Šī vieta piedāvā dažādus kafijas dzērienus, tēju, kā arī alkoholisko karstvīnu un bezalkoholisko ingvera dzērienu.  

Konditoreja "Mr.Zefīrs"
Lielā iela 15, Jelgava

Jauna un apmeklētāju lojalitāti ieguvusi konditoreja. Piedāvā bezalkoholiskos cidoniju un aveņu karstos dzērienus līdzņemšanai.

Picērija "Čili Pica"
Katoļu iela 7, Jelgava

Apmeklētāju iecienīta vieta jebkurā dienas laikā – brokastīs, pusdienās vai vakariņās. Nobaudi dažādu veidu kafijas un tējas, karstos dzērienus.

Ekspresrestorāns "Ņamma"
Rūpniecības iela 77a, Jelgava

Nobaudi dažādu veidu kafijas un tējas, karstos dzērienus.

 

 

Apkopojums par aktualitātēm ēdinātāju piedāvājumā pieejams ŠEIT.