Pavasara pastaigu izaicinājums novados!

Jelgavas reģionālā tūrisma centra rīkotais pavasara Pastaigu izaicinājums notiks arī Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā no 8. aprīļa līdz 5. maijam.  

Pastaigu izaicinājumā iekļautie maršruti ir vieglas un vidējas grūtības pakāpes, piemēroti ģimenēm ar bērniem. Īsākie maršruti ir aptuveni 1 kilometru gari, bet garākais maršruts ir pat 7,2 kilometrus garš. Pastaigu cienītāji varēs izstaigāt Zaļenieku dabas parku, Elejas muižas parku un no ārpuses apskatīt arī Tējas namiņu, tāpat arī dabas parku "Vilce" un apskatīt Vilces muižas apkārtni, kā arī Staļģenes muižas parku un pastaigu parkā apvienot ar Emburgas Veselības taku. Garākais Jelgavas novada pastaigu maršruts vedīs pa Ziemassvētku kauju piemiņas vietām no Ziemassvētku kauju muzeja "Mangaļi" brīvdabas ekspozīcijas ar atgriešanos sākuma punktā. Ozolnieku novadā izaicinājuma dalībnieki varēs izstaigāt Ozolnieku ezera taku, kā arī Ozolnieku Mežaparku apvienojumā ar Veselības taku.

Maršruti ir piemēroti pastaigām visa gada garumā, taču laika periodā no 8. aprīļa līdz 5. maijam ikviens ir aicināts piedalīties Pastaigu izaicinājumā.

Ikviens zina, cik nozīmīgas veselības un labsajūtas uzlabošanai ir pastaigas svaigā gaisā. Izaiciniet sevi un savu ģimeni! 

 Pastaigu izaicinājuma maršruti pieejami šeit!

 Vispārīgie noteikumi:


1. Lai piedalītos izaicinājumā un balvu izlozē, jāveic visi 8 izaicinājumā iekļautie maršruti.
2. Dalībniekiem ir jābūt aktīvam, īstam un publiskam sociālo tīklu Facebook un/vai Instagram kontam.
3. Veiktos maršrutus jāfiksē kādā no fizisko aktivitāšu uzskaites aplikācijām, piemēram, STRAVA, u.c.
4. Jāpublicē un jādalās ar veiktajiem maršrutiem un kilometru skaitu savos Facebook un/vai Instagram kontos, pievienojot ekrānuzņēmumu un kādu foto mirkli no pastaigas.
5. Pie ekrānuzņēmumiem un foto mirkļiem jāpievieno tēmturi #visitjelgava, #pastaigajelgavasnovada un #pastaigaozolniekunovada. Ekrānuzņēmumiem un foto mirkļiem ir jābūt redzamiem publiski.
6. Balvu izloze notiks pēc nejaušības principa, iekļaujot dalībniekus, kuri izpildījuši visus augstāk minētos nosacījumus.
7. Izlozes uzvarētāji tiks paziņoti 2021. gada 6. maijā Visit Jelgava Facebook un Instagram kontos.

 

! JRTC aicina būt atbildīgiem un ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.