Orientēšanās spēle “Jelgavas personības un notikumi”

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) ieskandinot Jelgavas pilsētas svētkus, aicina piedalīties Orientēšanās spēlēs. Pirmajai spēlei "Jelgavas personības un notikumi" starts tiks dots 26. aprīlī.

Ikviens pastaigu un vēstures cienītājs var piedalīties orientēšanās spēlē, izstaigāt aktivitātē iekļautās vietas un iepazīt Jelgavas vēsturē un mūsdienās svarīgas personas - māksliniekus, prezidentus, mūziķus, kā arī hercogistes laika personības.

Pirmā spēle "Jelgavas personības un notikumi" norisināsies no 26. aprīļa līdz 16. maijam. Lai piedalītos aktivitātē, dalībniekiem izstaigājot darba lapā iezīmētos maršrutus, ir jāatbild uz jautājumiem. Darba lapas var saņemt piesakoties dalībai orientēšanās spēlē pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Aizpildītas darba lapas jānosūta atpakaļ JRTC. 17. maijā pēc nejaušības principa starp dalībniekiem, kuri pareizi atbildējuši uz jautājumiem, tiks izvēlēti veicināšanas balvu ieguvēji. Ar uzvarētājiem JRTC sazināsies personīgi pa e-pastu. Spēlē "Jelgavas personības un notikumi" iekļautais maršruts ir apmēram 6 kilometrus garš, tas ir vieglas grūtības pakāpes, norit pilsētas robežās un ir piemērots ģimenēm ar bērniem.

Ieplānota arī otra Orientēšanās spēle, informācija par šo aktivitāti sekos.

Vairāk par orientēšanās spēli un noteikumiem var uzzināt šeit.

Piedaloties aktivitātēs, aicinām ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.