Jelgavas Torņa, Vecpilsētas 14 mājas un Jelgavas muzeju darba laiks no 1. oktobra

No 1. oktobra mainīsies Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa, koka mājas Vecpilsētas ielā 14 un Jelgavas muzeju darba laiks.


Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis atvērts no otrdienas līdz svētdienai, pirmdien slēgts.

Skatu laukums / izstāžu zāle:

Vēstures ekspozīcijas:

Pirmdien slēgts

Otrdien - Trešdien 10:00 - 18:00

Ceturtdien - Sestdien 10:00 - 21:00

Svētdien 11:00 - 21:00

Pirmdien slēgts

Otrdien - Sestdien 10:00 - 18:00

Svētdien 11:00 - 18:00

Apmeklētājiem pieejams Tūrisma informācijas centrs 1.stāvā, kur iespējams saņemt aktuālāko informāciju par pārgājienu maršrutiem, velomaršrutiem, pilsētas kuģīšiem, restorānu terasēm, kā arī atpūtas iespējām brīvā dabā Jelgavas pilsētā un apkārtnē. Tūrisma centra apmeklētāji varēs saņemt informatīvus tūrisma materiālus – kartes, bukletus, ceļvežus par Jelgavas pilsētu, Jelgavas novadu un Ozolnieku novadu, kā arī citām Latvijas pilsētām. Šeit būs iespējams iegādāties dažādus suvenīrus – krūzītes, pastkartes, magnētiņus, T-kreklus un daudz ko citu.

Vēstures cienītāji aicināti apmeklēt Torņa interaktīvās ekspozīcijas, kuras izvietotas 3., 4. un 5.stāvā, uzzināt vairāk par pilsētas vēsturi, Latvijas pirmajiem prezidentiem, Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcu un Zemgales tautastērpu, kā arī paraudzīties uz Jelgavu no 37 metrus augstā skatu torņa.

 

Apmeklējot Torni, aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, kā arī lietot deguna un mutes aizsegus. Rekomendējam norēķinus veikt ar bankas maksājuma karti.

Koka mājas Vecpilsētas ielā 14 darba laiks ceturtdien - sestdien no plkst. 11:00 - 18:00. Šobrīd apmeklētājiem būs iespēja apskatīt atjaunotās telpas un uzzināt vairāk par restaurācijas procesu.

Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs atvērts individuāliem apmeklētājiem no otrdienas līdz svētdienai no pulksten 10 līdz 17, bet pirmdienās muzejs ir slēgts.

Jelgavas pils muzejs

Jelgavas pils muzeja darba laiks:

Pirmdien - Piektdien no pulksten 9 - 17. Sestdien - Svētdien slēgts. Muzejs atvērts individuālajiem apmeklētājiem, vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.

Ādolfa Alunāna memoriālais muzejs

Darba laiks 

Pirmdiena - slēgts

Otrdiena - svētdiena: 10:00 - 17:00

Pusdienu pārtraukums no 13:00 līdz 14:00

 

Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcija

Dzelzceļa muzejs Jelgavā apmeklētājiem pieejams pilnā apmērā. Muzejā apskatāma gan iekštelpu izstāde, gan ārā eksponētie ritekļi. Ekspozīcija atvērta trešdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 10 līdz 17 un ceturtdienās no pulksten 11 līdz 19. Pirmdien, Otrdien, Svētdien slēgts.

 

 

Apmeklētājiem svarīgi atcerēties, ka spēkā joprojām ir stingri pulcēšanās un drošības noteikumi, kas obligāti jāievēro ikvienam, rūpējoties gan par savu, gan citu veselību.

 

Informācija

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Jelgavas pilsētas pašvaldība