Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī jauns restorāns “Panorāmas skati”

No 23.septembra Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa 8. stāvā darbu sācis jauns restorāns "Panorāmas skati".


Restorānu Tornī izveidojuši jelgavnieki – Roberts un Inese. Jaunā restorāna saimnieks Roberts daudzus gadus darbojas ēdināšanas jomā un jau sesto gadu kopā ar sievu Inesi sekmīgi vada restorānu “Pilsētas elpa”.

Veiksmīga krīzes pārvarēšana Covid laikā, deva saimniekiem spēkus un iedvesmu turpināt darbību ēdināšanas jomā. Restorāna “Panorāmas skati” īpašniekus apbūrusi Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa īpašā gaisotne, tādēļ pretendējuši uz iespēju iekārtot savu otro restorānu šeit. “Apzināmies, ka atvērt restorānu Covid ēnā ir visai riskanti un tiek uzlikts papildus slogs pašiem sev, bet izaicinājumi ir tie, kas motivē darboties. Turklāt, otras tik skaistas un autentiskas vietas Latvijā nav - pati ēka, tās vēsture saista un apbur,” atzīst Inese.

Restorāna nosaukums “Panorāmas skati” raksturo tā atrašanās vietu – viesiem baudot maltīti ir iespēja aplūkot pilsētu no putna lidojuma. Telpu dizains ir ieturēts, elegants un klasisks, ar dažiem ekstravagantiem elementiem, kas atdzīvina telpu un piesaista uzmanību.

Ēdienkartē pamatā tiks iekļauti ēdieni ar latvisku garšu, kas mainīsies atbilstoši sezonai un būs iespēja nobaudīt arī kādu pasaules virtuves šedevru. Ar laiku restorānā tiks ieviests pusdienu piedāvājums,  kā arī būs iespēja veikt pasūtījumus no banketu ēdienkartes svētku galdam ārpus restorāna telpām.

Maltīti restorānā iespējams baudīt no ceturtdienas līdz svētdienai no pulksten 12 līdz 21. Rezervācijas tiek pieņemtas pa tālruni 27702202.

 

Restorāns “Panorāmas skati”