Idejas aktivitātēm svaigā gaisā Jelgavā un apkārtnē “Izkusties ziemā!”

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs apkopojis vietas Jelgavā un apkārtnē, kur ziemas periodā iespējams baudīt gan nesteidzīgas pastaigas, gan sporta aktivitātes.


Apkopojumā iekļautās vietas būs saistošas gan lieliem, gan maziem sporta entuziastiem, jo ir piemērotas dažādām mērķgrupām. Piemēram, Pasta salas āra trenažieru laukumā var vingrot pieaugušie, savukārt Pasta salas bērnu rotaļu laukumā un Uzvaras parka bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā sev interesantas nodarbes atradīs bērni vecumā no 1 līdz 12 gadiem. Tiem, kas vēlas doties ārpus pilsētas, iesakām iegriezties kādā no Jelgavas novada veselības takām - Ozolnieku vai Emburgas.

Savukārt ziemas pastaigas un dziedinošo dabas iedarbību uz veselību aicinām baudīt gan pilsētas, gan novada parkos un dabas objektos. Tādos, kā Langervaldes mežs, Lielupes palienes pļavas, Jelgavas pils parks, Vilces dabas parks un citos.

Dažos no apkopojumā iekļautajiem objektiem, lejupielādējot mobilo aplikāciju Tours Across Baltics, iespējams noklausīties audio stāstus un izlasīt aprakstus, iepazīstot maz zināmus, interesantus faktus par pilsētu un apkārtni.

 

Vairāk par piedāvājumu šeit.