Līdz 22.jūlijam Mājā Vecpilsētas 14 skatāma Retro velosipēdu izstāde

No 3. līdz 22.jūlijam Mājā Vecpilsētas 14 skatāma retro velosipēdu izstāde.


Gustava Ērenpreisa divriteņu fabrika Rīgā tika atvērta 1927. gadā un kļuva par vadošo velo ražotni Baltijā. “Ērenpreisi” kļuva atpazīstami ar savu dizainu un augsto kvalitāti. Rūpnīcā ražoja sieviešu, vīriešu velosipēdus, kā arī velosipēdus armijas vajadzībām.

Izstādē skatāma līdz pat 22.jūlijam, kur iespējams redzēt vēsturiskos Latvijas velosipēdu ražošanas paraugus no Ērenpreisa darbnīcas. Izstāde apskatāma bez maksas darba dienās no pulksten 10 līdz 18.

 

 

Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi aicinām vērsties pie Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs" galvenās speciālistes administratīvajos jautājumos Laines Rozenbergas tālrunis: 63005452, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Papildus informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē: http://www.jelgava.lv/lv/pasvaldiba/par-pasvaldibu/personas-datu-aizsardziba/.

 

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde

"Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"