Dabas eliksīru ražotne "I'M UNITY"

SIA "I’M UNITY" ir Latvijas uzņēmums, kas dibināts ar mērķi izstrādāt, ražot un realizēt dabas eliksīrus (dabiskus uztura bagātinātājus), kuru pamatā ir tikai Latvijā audzētas ogas un augi.

Šobrīd uzņēmums piedāvā trīs produktus: IMMUNITY Honey (upeņu tinktūra) un IMMUNCELLS Honey (melleņu tinktūra), kā arī uzsācis jauna produkta IMMUNITYx2 Honey (melnā plūškoka ogu tinktūra) ražošanu. Produktu iepakojums ir izstrādāts un veidots, domājot par to, lai tā būtu lieliska un unikāla dāvana katram no Jums.

  Ja vēlaties stiprināt imunitāti, uzlabot asinsriti un veicināt vielmaiņu, mazināt sāpes un iekaisumus, tad Jūsu izvēlei piedāvājam IMMUNITY Honey.

  Ja vēlaties nomierināt nervu sistēmu, uzlabot redzi, sirds darbību un veicināt gremošanas sistēmu, tad Jūsu izvēlei piedāvājam IMMUNCELLS Honey.

  Ja vēlaties stiprināt imunitāti, novērst bronhītu vai plaušu karsoni, nomierināt nervu sistēmu un samazināt holesterīna līmeni, tad Jūsu izvēlei piedāvājam IMMUNITYx2 Honey.

Augstāk minētie produkti ir veidoti pusgada garumā. Šajā laikā no ogām tiek iegūta tinktūra jeb izvilkums, un tas tiek noturēts ozolkoka mucās, kuram klāt tiek pievienots medus un C vitamīns. Šie produkti ir radīti, atlasot  dabīgas izejvielas, kas savā starpā rada harmonisku savienojumu un kuras ar savām dabas dotajām īpašībām un vērtībām sniedz visu nepieciešamo Jūsu veselībai un labsajūtai.

Ekskursijas

  • Pieaugušo grupām no 5-35 cilvēkiem iespēja apmeklēt ražotni un nodegustēt dabas eliksīrus. Eksursijas ilgums 40-50 min.
  • Pieaugušo grupām virs 35 cilvēkiem iespēja apmeklēt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni un pēc ekskursijas nodegustēt dabas eliksīrus.
  • Grupas var pieteikties uz ekskursijām tām ērtākā laikā, zvanot pa tālruni +371 29883444 vai +371 63005447, ja plānota ekskursija arī Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī.

Cenas

  • Degustācija/prezentācija - 2,00 EUR no personas
  • Dodoties organizētā grupas ekskursijā pa Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, degustācija/prezentācija bez maksas.

Īpašais piedāvājums!

Bezmaksas produktu degustācija un prezentācija pieaugušo grupām, apmeklējot ekskursiju Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī gida pavadībā.

 

 

Jelgava, Bauskas iela 2
29883444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU
2.00 EUR
Degustācijas
Auto stāvvieta
Pirmdiena: 9:00 - 18:00
Otrdiena: 9:00 - 18:00
Trešdiena: 9:00 - 18:00
Ceturtdiena: 9:00 - 18:00
Piektdiena: 9:00 - 18:00
Sestdiena: 9:00 - 18:00
Svētdiena: 9:00 - 18:00