Saldumu ražotne "Abra"

SIA "Positive Foods" ir Latvijas uzņēmums, kas rada veselīgas un garšīgas konfektes no augļiem, ogām un dārzeņiem, enerģijas batoniņus, kā arī dažādus augu pulverus. Tos visus vieno zīmols ABRA.

Labprāt uzņemam pie sevis viesus - gan pieaugušos, gan bērnus. Praktiskās darbošanās laikā jebkurš varēs pagatavot savas konfektes. Iepazīstināsim ar produktu sastāvdaļām un ražošanas procesu. Būs iespēja nodegustēt gatavos produktus.

Jebkurš varēs pārliecināties, ka arī saldumi var būt ne vien garšīgi, bet arī veselīgi un uzturvielām bagāti. Darbošanās notiks arī ar šokolādi, kā arī tiks rādīts un stāstīts kā uzņēmumā top veselīgā šokolāde.

Meistarklasē pagatavoto katrs pats varēs iesaiņot un paņemt līdzi.

Ir piedāvājums arī tiem, kas paši nevēlas neko gatavot, bet tikai apskatīt un nogaršot - ekskursija ražotnē, stāsti, nātru kokteiļa un saldumu degutācija.

Piedāvājums

  • Pagatavo savus gardumus pats! – meistarklase ar darbošanos, stāstiem un ielūkošanos ražotnē, šokolādes tapšanas procesa vērošana un degustācija. Ilgums ~1h 15 min. Cena pieaugušajiem 7,00 EUR (+PVN 21%), bērniem 6,00 EUR (+PVN 21%). Pieaugušo grupā min 10, max 20 personas; bērnu/ skolēnu grupā min 15, max 30 personas (skolotājam, kas grupu pavada, bezmaksas).
  • Produktu degustācija un ielūkošanās ražotnē. Ilgums ~30 - 40 min. Nātru kokteiļa baudīšana, ne mazāk kā 10 veidu saldumu degustācija. Cena pieaugušajiem 5,00 EUR (+PVN 21%), bērniem 3,00 EUR (+PVN 21%).

Uzņemam grupas no 10 - 30 cilvēkiem, ar iepriekšēju pieteikšanos. Ekskursijas un meistarklases tiek vadītas arī krievu un angļu valodās.

Par individuālu apmeklējumu vai produktu iegādi ražotnē lūdzam vienoties, zvanot pa tālr. 29412852.

 

Ozolnieku nov., Meliorācijas iela 2
29412852, 29358736
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Pieaugušie 5,00 - 7,00 Bērni 3,00 - 6,00
Degustācijas
Ģimenēm ar bērniem
Cilvēki ar kustību traucējumiem
Suvenīru iegāde
Auto stāvvieta