Jaunums! Saldumu ražotne "Abra"

SIA "Positive Foods" ir Latvijas uzņēmums, kas rada dabīgas augu un dārzeņu konfektes, veselības un enerģijas cepumus kā arī dažādus augu pulverus. Tos visus vieno zīmols ABRA.

Augi tiek ievākti tīros Latvijas laukos (Auces un Tukuma novados), kaltēšana norit ne augstākā temperatūrā par 45C. No augiem iegūtie pulveri tiek izmantoti našķu pagatavošanā un tiem netiek pievienots nekas lieks, jo arī veselīgs var būt garšīgs!

Lieliska iespēja iepazīt un degustēt Abras gardumus, ielūkoties ražotnē un pagatavot pašam savas konfektes.  

Vai saldumi var būt vērtīgi un uzturvielām bagāti? Praktiskās darbošanās laikā tiks parādīts kā no augļiem un dārzeņiem var pagatavot gardus saldumus. Darbošanās notiks arī ar šokolādi, kā arī tiks rādīts un stāstīts kā uzņēmumā top veselīgā šokolāde.

Meistarklasē pagatavoto katrs pats var iesaiņot un paņemt līdzi.

Piedāvājums

  • Pagatavo savus gardumus pats! – meistarklase ar stāstiem un ielūkošanos ražotnē. Ilgums ~1h. Cena pieaugušajiem 8,50 EUR, bērniem 6,00 EUR. Pieaugušo grupā min 10, max 20 personas; bērnu/ skolēnu grupā min 15, max 30 personas (skolotājam, kas grupu pavada, bezmaksas).
  • Produktu degustācija un ielūkošanās ražotnē. Ilgums ~30 min. Nātru kokteiļu, dabīgo konfekšu, marmelāžu degustācija. Cena pieaugušajiem 5,00 EUR, bērniem 3,00 EUR.

Uzņemam grupas no 10 - 30 cilvēkiem, ar iepriekšēju pieteikšanos. Ekskursijas un meistarklases tiek vadītas arī krievu un angļu valodās.

Par individuālu apmeklējumu vai produktu iegādi ražotnē lūdzam vienoties, zvanot pa tālr. 29412852.

Ozolnieku nov., Meliorācijas iela 2
29412852, 29358736
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Pieaugušie 5,00 Bērni 3,00
Degustācijas
Ģimenēm ar bērniem
Cilvēki ar kustību traucējumiem
Suvenīru iegāde
Auto stāvvieta