Pepijas velomānijas velopastaigas

Vēlies piedalīties kādā velobraucienā? Dod ziņu! Mēs plānojam, lai Jūs varētu braukt nedomājot par blakus lietām, bet baudīt pašu braucienu. Piedāvājam dažādu garumu maršrutus Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolniekos, taču varam izplānot jums braucienu arī citviet Latvijā.


Kāpēc tieši Pepijas velomānijas velopastaigas?

  • aktīvi pavadīts laiks uz velosipēdiem kopā ar kolēģiem vai draugiem;
  • piedzīvojums un patīkamas emocijas;
  • izpētītas un iepazītas skaistākās Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada vietas, kā arī iespēja pabūt tur, kur reti kurš spēris kāju (ja izvēlēti ekspedīcijas tipa maršruti).

Velopastaigās aicināts piedalīties ikviens. Tās būs piemērotas visai ģimenei.

Piedāvājums

  • Ekspedīcija Jelgavā "Pazuduši laika griežos"

Senatnīgās ēkas, kas agrāk slējušās pilsētas centrālajā daļā; ielas, kas veidojušas pilsētas dzīslas; kanāls, kas vedinājis iekāpt laivelē un viegli slīdēt no Driksas līdz Svētei.
Ekspedīcija vedina izzināt Jelgavu. Vecā Jelgava slēpj daudz faktu par ēkām, ielām, kanālu un dažādiem vēsturiskiem notikumiem.

Sākums pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa
Maršruts 20km:

J.Čakstes bulv.-Uzvaras parks-Kazarmes iela-Viestura iela-Ausekļa iela-Jelgavas vecpilsēta-Dambja iela-Kārklu iela-Filozofu iela-Raiņa iela-Vaļņu iela-Mātera iela-Alunāna parks-Stacijas parks-Akadēmijas iela-.J.Čakstes bulvāris-Lielā iela-promenāde-Prohorova iela-Garozas iela-Rubeņu ceļš-Jaunais ceļš-Rubeņu ceļš-Loka maģistrāle-Aviācijas iela-Helmaņa iela-Brīvības bulvāris-Rīgas iela-Lielā iela-J.Čakstes bulvāris.

Aktualitātēm sekojiet līdzi Facebook #Pepijas velomānija

  • Velosacensības "Latvijas velo vasara 2020"

Sākums 1.maijā, noslēgums 30.septembrī. Vairāk informācijas Facebook: https://www.facebook.com/velovasara/

Video sižets pieejams šeit.

 

"Pepijas velomānijas" velo noma

 

 

Jelgava, Rīgas iela 67
29733112
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.