Publiskā slidotava Pasta salā

Jelgavas pilsētas publiskā slidotava vasaras sezonā ir pieejama skrituļslidotājiem. Publiskās slidotavas laukums ir aprīkots ar multifunkcionālu segumu, uz kura iespējams nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, ne tikai ar skrituļslidošanu, bet arī ar florbolu, inline hokeju, strītbolu un citiem sporta veidiem.


Slidotavas apmeklētājiem iespējams arī nomāt nepieciešamo inventāru – skrituļslidas, inline hokeja inventāru, kā arī visu strītbola, florbola un inline hokeja laukumu sportošanai draugu, paziņu lokā.

Slidotava Ziemas sezonā 

Maksa par stundu 2,50 EUR, slidu noma 2,00 EUR. Laikā starp slidojumiem laukumam tiks veikta apkopšana, ledus atjaunošana. Apmeklētāji var ierasties ar savām slidām, gan arī iznomāt tās pie uz vietas. Tāpat pieejams inventārs slidošanai ar hokeja nūjām (hokeja nūjas, hokeja vārti, ripas un "pingvīni" pašiem mazākajiem slidotājiem). Maksa par slidojumu ar hokeja nūjām par stundu 3,00 EUR.

Pasta salas slidotavas darba laiki pieejami šeit.

Slidotavā var norēķinātes tikai skaidrā naudā.

Slidotavas sezona beigusies no 08.03.2020. Slidotava slēgta.

Skrituļslidošana Vasaras sezonā

Maksa par stundu 1,50 EUR, bērniem no 7 līdz 16 gadu vecumam – 1,00 EUR par stundu, bērniem līdz 7 gadu vecumam – 0,50 EUR. Apmeklētāji var ierasties ar savām skrituļslidām vai iznomāt tās – slidu nomas maksa ir 2,00 EUR. Visa laukuma noma inline hokeja, florbola vai cita sporta veida spēlēm ir 20 EUR/h.

Papildus informācija

  • 2018. gadā slidotavai tika uzbūvēts jumts, kas nosedz slidotavu, blakus esošo slidotavas dzesēšanas iekārtu, kā arī zem jumta ir nodrošināta vieta pārvietojamām skatītāju tribīnēm.
  • Papildus informāciju par slidojumiem, laukuma rezervāciju iespējams uzzināt, zvanot uz slidotavas tālruni 20367677 vai apmeklējot Zemgales Olimpiskā centra mājas lapu: www.zoc.lv
Jelgava, Pasta sala
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Ģimenēm ar bērniem
Bērnu rotaļlaukumi
Labierīcības