Izklaides un atpūtas vieta "Irish Dublin Pub"

Izklaides un atpūtas vieta "Irish Dublin Pub" - pirmais īru krogs Jelgavā. Tā ir vieta, kur atstāt visas rūpes ārpus kroga, atslēgties no rutīnas un vienkārši gūt baudu šeit un tagad, draugu kompānijā pie alus kausa vai viskija glāzes, klausoties labu mūziku vai skatoties izklaides programmu.


"Irish Dublin Pub" – tā ir unikāla iespēja atrast savu alus vai viskija garšu, izvēloties no bagātā bāra sortimenta - vairāk kā 27 šķirnēm viskija un 25 šķirnēm dažāda alus, kokteiļiem. Speciāli padomāts par karstajām uzkodām un desertiem, kurus pasniedz 24 stundas diennaktī. "Irish Dublin Pub" - pirmais krogs, kur Jelgavā un visā  Kurzemes hercogistē var nobaudīt "Guinness" alu, kuram speciāli draudzīga cena.

Mūzikas programmas, sporta notikumu TV pārraides, speciālie piedāvājumi un īpašie pasākumi – Irish Dublin Pub Jūs vienmēr atradīsiet Jums un Jūsu tuviniekiem vai draugiem piemērotāko izklaižu un atpūtas veidu.

Jelgava, Pērnavas iela 4d
26834577, 29233769
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN
Ēdināšana
Degustācijas
Maksājums ar karti
Auto stāvvieta
Pirmdiena: 00 - 24
Otrdiena: 00 - 24
Trešdiena: 00 - 24
Ceturtdiena: 00 - 24
Piektdiena: 00 - 24
Sestdiena: 00 - 24
Svētdiena: 00 - 24