Kā nokļūt

Jelgava atrodas tikai 50km attālumā no galvaspilsētas Rīgas. Plānojot apciemot Jelgavas pusi ar auto, noderīga varētu būt tūrisma objektu karte, bet, ja izmantosiet sabiedrisko transportu, tad aicinām reisus meklēt saitēs zemāk.

Jelgava

  • Ar vilcienu. Vilciens "Rīga – Jelgava" no Rīgas Dzelzceļa stacijas kursē katru stundu, brauciena ilgums 50 minūtes. Vairāk informācijas www.pv.lv.
  • Ar autobusu. Mikroautobusi "Rīga – Jelgava" no Rīgas Starptautiskās Autoostas kursē apmēram četras reizes stundā, brauciena ilgums, apmēram, 55 minūtes. Vairāk informācijas www.1188.lv/satiksme un www.autoosta.lv.

Jelgavas novads

Uz Jelgavas novadā esošajām apdzīvotajām vietām var nokļūt no Jelgavas pilsētas autoostas (Pasta iela 26, Jelgavā).

Autobusu sarakstu un maršrutus iespējams apskatīt www.1188.lv/satiksme un Jelgavas autobusu parka mājas lapā www.jap.lv.

Ozolnieku novads

  • Ar vilcienu. Vilciens "Rīga – Jelgava", pietura "Ozolnieki". Vilciens no Rīgas Dzelzceļa stacijas kursē katru stundu, brauciena ilgums 40 minūtes. Vairāk informācijas www.pv.lv
  • Ar autobusu. Mikroautobusi "Rīga – Jelgava", līdz pieturai "Ozolnieki". Mikroautobusi no Rīgas Starptautiskās Autoostas kursē apmēram četras reizes stundā, brauciena ilgums apm. 50 minūtes. Vairāk informācijas www.1188.lv/satiksme un www.autoosta.lv.