Blankenfeldes muižas viesnīca

Blankenfeldes muižas viesnīca atrodas  restaurētajā muižas daļā – staļļa / vāgūža otrajā stāvā – gaumīgi iekārtotās, mājīgās istabās ar visām labierīcībām. Tajos apmeklētāji var pārnakšņot, izbaudot senatnīgo muižas atmosfēru kopā ar mūsdienu komfortu.

Ierašanās Blankenfeldes muižas viesnīcā no plkst. 14.00 līdz 20.00 (iepriekš brīdinot pa tālruni 27810348, iespējams ierasties arī vēlāk). Izrakstīšanās līdz plkst. 11.00, brokastis no plkst. 8.00 līdz 10.00. Brokastis vēlams pasūtīt vienlaicīgi ar viesnīcas rezervāciju.

Blankenfeldes muižas var atpūtai izmantot parku, kurā ir atjaunotas pastaigu takas un tiltiņi, ierīkots parka apgaismojums, kā arī uzstādītas vairākas atrakcijas, kas būs interesantas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Viesiem pieejams bezmaksas internets, visās istabās ir televizors, ledusskapis un trauku komplekts.

Tūristu mītnes veids

Viesnīca

Gultas vietu skaits

8 standarta gultasvietas divvietīgas gultās, var ievietot papildgultas

Cenas

Viena nakts divvietīgā istabā 2 personām – 44.00 EUR

Vienai personai divvietīgā istabā – 29.00 EUR

Papildus gulta – 12.00 EUR

Brokastis – 5.00 EUR personai

Papildus informācija

Blankenfeldes muiža atrodas Zemgalē, Jelgavas novada Vilces pagastā. Pirmo reizi Blankenfeldes muiža pieminēta 1426.gada 6.martā, kad to no Vācu ordeņa mestra Johana von Mengeles nopirka Klauss von Medems.

Šobrīd muižā tiek turpināta plūškoka izmantošanas tradīcija un tiek izstrādātas plūškoka vīna receptes, kā arī notiek dažādu sulu, konservējumu ražošana no muižas dārzā gūtās ražas. Blankenfeldes muiža ieguvusi mājražotāja atļauju. Ir iespējams pieteikties uz degustācijām.

Muižā ir izveidots Zvanu muzejs. Tā ir Valda Jākobsona privātkolekcija, kurā ietilpst ap 1000 dažādas izcelsmes, vēstures, senuma, formas un materiālu zvanu, un šī kolekcija kopš 2014.gada jūnija izvietota un skatāma restaurētajās Blankenfeldes muižas vāgūža/staļļa telpās.

Blankenfeldes muiža

Zvanu muzejs Blankenfeldes muižā

 

 

 

Jelgavas nov., Vilces pag.
27810348
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN
Ēdināšana
Naktsmītnes
Konferenču telpas
Kāzu vieta
Ģimenēm ar bērniem
Pieejams gids
Maksājums ar karti
Suvenīru iegāde
Wi-Fi
Auto stāvvieta
Piknika vietas