Bistro un konditoreja – kafejnīca "Silva"

Bistro „Silva" 2.stāvā atrodas viesību un semināru zāle. Šī zāle ar bīdāmās sienas palīdzību ir transformējama divās zālēs.

Semināriem un konferencēm parastā prakse ir izmantot vienu atdalīto zāli kā darba telpu un otru atdalīto zāli ēdināšanai (kafijas pauzēm, pusdienām u.t.t.). Cilvēku skaits semināriem un konferencēm – līdz 100 cilvēkiem.

Dažādām svinībām, neformāliem pasākumiem – līdz 100 cilvēkiem. Vēsturiski lielākais mūsu zālē uzņemtais mielasta viesu skaits – 190 cilvēki (vienlaicīgi).

Zāle aprīkota ar ekrānu, projektoru, apskaņošanas tehniku, WiFi, balto tāfeli. Ir atsevišķa garderobes telpa, sieviešu un vīriešu labierīcības, ir kondicionieris.

Nodrošinām dažādus galdu klāšanas veidus un bāru, pilnu servisu.

Ēdienkarte ir ļoti plaša un daudzveidīga: plates, uzkodas, pamatēdieni, salāti, zupas, karstās uzkodas, dzērieni, saldie ēdieni un mūsu pašu konditorejas izstrādājumi. Katram klientam izstrādājam individuālu ēdienkarti un esam atvērti jaunām idejām un īpašām vēlmēm.

Mūsu misija un mērķis ir nodrošināt maksimāli pilnu servisu ļaujot klientam baudīt pasākumu bez liekām rūpēm.

Kategorija

Telpas svinībām, konferenču zāle, semināra telpa.

Mūsu profesionālā banketu servisa komanda Jūs apkalpos arī izbraukuma pasākumos jebkurā Jūsu izvēlētā vietā.

Jelgava, Driksas iela 7 un 9
63084899, 29266586
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN