Restorāns-bārs "Putnu dārzs"

Restorāns- bārs "Putnu Dārzs" ir vieta, kur satikties, nobaudīt gardu maltīti draugu kompānijā vai romantiskā gaisotnē, kā arī atzīmēt nelielas svinības.

"Putnu dārzā" ir iespēja baudīt ne tikai garšīgus ēdienus, bet arī gūt muzikālu baudījumu muzikālajos vakaros no džeza līdz rokam, ģitāras vai klavieru dzīvās mūzikas pavadījumā.

Ļoti iecienīta ir restorāna vasaras terase, kur svelmainajās dienās var gūt veldzējumu, malkojot kādu no atspirdzinošajiem kokteiļiem. Esam padomājuši arī par vismazākajiem apmeklētājiem, kuri var cept kūkas smilšu kastē vai uzspēlēt šaha partiju ar figūrām bērna augumā un atpūsties plašā zaļajā zonā.

Jaunums!

  • Brokastu piedāvājums katru dienu no plkst. 7:00-11:00. Maksa pieaugušajiem 7,50 EUR, bērniem no 7 g.v. 7,50 EUR, bērniem līdz 7 g.v. 2,50 EUR.
  • Nedēļas pusdienu piedāvājums no plkst. 12:00 līdz 17:00 gan darba dienās, gan arī brīvdienās.

Tūristu grupas

Uzņem tūristu grupas līdz 40 personām (Pēc iepriekšējas vienošanās, iespējams arī lielāks skaits tūristu vairākās zālēs).

 

 

Jelgava, Lielā iela 6
63026633, 29225918
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN, DE
Ēdināšana
Naktsmītnes
Konferenču telpas
Kāzu vieta
Ģimenēm ar bērniem
Cilvēki ar kustību traucējumiem
Maksājums ar karti
Wi-Fi
Auto stāvvieta
Labierīcības
Pirmdiena: -
Otrdiena: -
Trešdiena: -
Ceturtdiena: -
Piektdiena: -
Sestdiena: -
Svētdiena: -