"ZELT" Smiltsērkšķu dārzs

"ZELT" Smiltsērkšķu dārzs atrodas Jelgavas novadā, Platones pagastā, Platones upes piekrastē. Dārzs ir īpaši izveidots, tajā tiek audzēti tikai vienas šķirnes smiltsērkšķu koki, kuru ogas ir ar paaugstinātu eļļas saturu. Smiltsērkšķi tiek audzēti kvalitatīvi un atbildīgi, kā arī pilnībā tiek nodrošināts bez atlikumu ražošanas process. Viss tiek darīts ar lielu aizrautību, iedvesmu un mīlestību, cilvēkiem sniedzot dabīgus, veselīgus un augstvērtīgus produktus.


Viesošanās "ZELT" Smiltsērkšķu dārzā

  • Tematiskā: ekskursija pa saimniecību, stāstījums par smiltsērkšķu audzēšanu, vērtīgajām īpašībām un pielietojumu, kā arī "ZELT" un novada vietējo ražotāju produkcijas baudīšana un testēšana;
  • Garšīgā: gastronomiskā meistarklase, ēdiena, kurā integrēti smiltsērkšķi gatavošana, servēšana un baudīšana ekskluzīvā atmosfērā, skatam paveroties uz smiltsērkšķu dārzu;
  • Radošā: dabīgās kosmētikas gatavošanas meistarklase;
  • Izzinošā: iespēja piedalīties lekcijās un semināros par augļkopību, veselības veicināšanu, skaistuma uzlabošanu, kā arī citām tēmām.

Radi skaistus notikumus pats! Klusa un sakopta plaša dārza teritorija svinībām, koncertiem un citiem pasākumiem.

Darba laiks

Viesi tiek uzņemti visās sezonās, iepriekš vienojoties par ērtāko laiku un vēlmēm.

* Ekskursijas un degustācijas ilgums: 1,5 stunda.

Cenas

  • 7,00 EUR par personu;
  • Bērniem līdz 6 gadiem bez maksas;
  • Viesu grupām (mazākām par 6 cilvēkiem) 40,00 EUR.

Papildus informācija

Apkārtējai sabiedrībai, uzņēmums katru gadu rīko bezmaksas tematiskus pasākumus - "ZELT" Smiltsērkšķu dārza svētkus, piedalās "Lauku ceļotāja" pasākumā "Atvērtās dienas laukos" un citās lauku dienās, kur iespēja apmeklēt saimniecību, piedalīties iedvesmojošās lekcijās un sarunās par veselīgu uzturu, kulināriju, dārza ierīkošanu un citām tēmām.

Vairāk informāciju par ZELT piedāvājumu skatīt šeit.

 

Jelgavas nov., Platones pag., Zeltlejas
26499893
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
6,00
Degustācijas
Ģimenēm ar bērniem
Maksājums ar karti
Suvenīru iegāde