Tomātu audzēšanas saimniecība "Dzērves"

Saimniecība atrodas Jelgavas novadā, Vircavas pagastā, 12 km attālumā no Jelgavas un 50 km attālumā no Rīgas. Jau vairāk kā 20 gadus saimniecības pamatnozare ir tomātu audzēšana - tiek audzētas ap 40 tomātu šķirnes, kā arī ķiploki.


2018.gadā tika uzsākta svaigo tomātu pārstrāde - spiestas tomātu sulas un gatavoti kaltēti tomāti eļļā, kaltētu tomātu pesto un svaigu zaļumu pesto.

No 2019.gada saimniecība tiek atvērta tūristiem. Saimnieki piedāvā apskatīt tomātu audzēšanu siltumnīcās, uzzināt tomātu audzēšanas pamatprincipus un knifiņus, ieskatīties tomātu pārstrādes procesos un baudīt iekopto teritoriju, kurā ir dīķis ar skaistām ūdensrozēm.

Saimniecības viesi tiek aicināti uz gardu degustāciju, lai nobaudītu svaigo produkciju – dažādu šķirņu tomātus, kas atšķiras pēc krāsas, formas un garšas, kā arī saimniecībā radītos tomātu pārstrādes produktus – tomātu sulas, kaltētos tomātus eļļā, dažādus pesto un citus produktus, kā arī iegādāties saražoto produkciju. 

Darba laiks

Laipni aicinātas ekskursantu grupas (vēlams no 10 cilv.) visu gadu, iepriekš vienojoties par vizīti. Ekskursijas ilgums aptuveni 1,5 stundas.

Cenas

  • Pieaugušiem – 6,00 EUR
  • Bērniem – 4,00 EUR
  • Grupām (mazākām par 10 cilvēkiem) – 50,00 EUR

 

 

 

Jelgavas nov., Vircavas pag., "Dzērves"
29639942, 28377370
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Degustācijas
Ģimenēm ar bērniem