Atpūtas vieta "Tīreļu stallis"

2017. gadā esam uzsākušu atpūtas vietas "Tīreļu stallis" labiekārtošanu un vēlamies attīstīt kvalitatīvu tūrismu lauku vidē, zirgu viesnīcas pakalpojumus un terapeitiskās jāšanas nodarbības.


Nodarbojamies ar sporta zirgu audzēšanu, sniedzam zirgu viesnīcu pakalpojumus un varam nodrošināt zirgu izmitināšanu brīvā dabā 24/7.  Audzējam kumeļus no augstvērtīgiem ērzeļiem.

Apmeklētājiem piedāvājam lauku sētas apskati ar iespēju pabarot, samīļot un fotogrāfēties ar dzīvnieciņiem.

Zirgi un atpūta kopā ar tiem

Pie mums ir iespēja iemācīties apieties ar zirgiem, aprūpēt tos, kā arī izprast ieguvumus, kurus veselībai un fiziskajai attīstībai dod jāšana ar zirgu un dažādu vingrinājumu izpilde uz tā. Jāšanas apmācībai piedāvājam divus mierīgus zirgus, kas dod iespēju nodarboties ar terapeitisko jāšanu. Terapeitiskā jāšanas nodarbībā notiek jāšanas pamatiemaņu apgūšana, vingrojumi uz zirga, līdzsvara nostiprināšanai, koordinācijas, lokanības un muskuļu spēka attīstīšanai.

Pieņemam skolēnu grupas uz mācību ekskursijām - Zirgs tagad un nākotnē.

Atpūta un pasākumi lauku vidē

Pieņemam individuālas un grupu ekskursijas apskatot saimniecībā mītošos dzīvniekus un putnus.

 • Pasākuma laikā pieejama vizināšanās zirga mugurā, smilšu laukums sportiskām aktivitātēm, zālājs spēlēm un atrakcijām. Pieaugušajiem piedāvājam degustācijas tūri un ekskursiju dzērienu ražotnē. Ģimenēm ar lielākiem un mazākiem bērniem piedāvājam doties izzinošā ekskursijā pie dzīvniekiem, pabūt kopā ar skaistajiem graciozajiem zirgiem, apciemot stallī'esošos kumeliņus.
 • Iznomājam nojumi/piknika vietu vai telpu STALLIS pasākumiem ģimenes vai draugu lokā piedāvājot dažādas aktivitātes, ēdienu gatavošanu pašiem uz vietas vai ēdienu gatavošanu uzticot šefpavāram.

Atpūtas un brīvā laika programmu saskaņojam ar katru grupu individuāli atbilstoši vēlmēm un izvēlētajai pasākuma tēmai.

Darba laiks

 • Viesus saimniecībā pieņemam tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Strādājam visu gadu.
 • Ekskursijas un nodarbības notiek no otrdienas līdz sestdienai, no plkst. 11:00 -16:00. Pirmdienās un svētdienās slēgts. (Ir iespēja vienoties par pieņemšanas laiku ārpus norādītā darba laika.)
 • Atpūtas vietas, piknika un telpu nomas rezervācijas pieņemam atbilstoši klienta vēlmēm, jebkurā nedēļas dienā.

Cenas

 • Ekskursija lauku sētā pieaugušajiem 3,00 EUR, bērniem no 6 līdz 14 gadu vecumam 1,00 EUR, bērniem ar kustību traucējumiem un bērniem no daudzbērnu ģimenēm - bez maksas.
 • Nodarbības vai vizināšanās uz zirga bērniem 12,00 EUR/30min, pieaugušajiem 15,00 EUR/30min, bērniem 20,00 EUR/h, pieaugušajiem 25,00 EUR/h.

Papildus informācija

 • Grupu ekskursijām, veicot rezervācijas, norēķins ar pārskaitījumu. Individuālas ekskursijas, jāšanas nodarbības, degustācijas un iepirkšanās ražotnes veikalā iespējams pa skaidru naudu.
 • Piedāvājam telšu vietas. Telšu izvietošana starp zirgu aplokiem. Telšu vietas noma 4,00 EUR.
 • Piknika vieta ar nojumi, ugunskuru, grilu kā brauciena pieturas vieta vai privātas ballītes rikošanai. Lieliska vieta darba kolektīva pasākumam ar ģimenēm, jo pie mums būs ko darīt gan lielajiem, gan mazajiem. Nojumē pieejami 4 koka galdi ar soliem, koka galds ēdienu novietošanai, elektrība, ugunskura vieta ar katlu, grils. Nojumes noma 60,00 EUR/3-4 h.
 • Telpa STALLIS pieejama no maija līdz oktobrim tiem, kuri meklē kādu neierastāku vietu pasākumam 30 līdz 40 personām ar brīvu pasākuma gaisotni "kantrī" stilā vai sēdēšanu pie klātiem galdiem. Iespējama arī zirgu klātbūtne pasākuma laikā. Telpas STALLIS noma 120 EUR/5-7 h.
Jelgavas nov., Valgundes pag., Tīreļi, Tīreļa iela 42
26544243
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, ENG, DE
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Naktsmītnes
Kāzu vieta
Ģimenēm ar bērniem
Pieejams gids
Suvenīru iegāde
Wi-Fi
Auto stāvvieta
Piknika vietas