Elektromopēdu un elektroskrejriteņu noma "Migo City"

Elektromopēdi un elektroskrejriteņi Jūsu atpūtai "Migo City" - vienīgais nomas punkts Jelgavā un Jelgavas novadā!


Airēšanas kluba "KC" bāzes teritorijā Pasta salā ir atvērts vēl pilsētā nebijis aktīvās atpūtas pieturpunkts - elektromopēdu city coco scooter nomas punkts. Šī ir iespēja doties ekskursijā pa Jelgavu neparastā veidā un iepazīt Jelgavas skaistākās vietas īsākā laika posmā. Nomas punkts ir atvērts līdz 30. septembrim.

Pieejami seši moderni elektromopēdi ar kopējo pārvadājamo skaitu 10 cilvēki (2-vietīgi un 1-vietīgi). Tiek nodrošinātas ķiveres. Bērnu pārvadāšanai pieejami bērnu sēdeklīši. 

Šo transportlīdzekli var izīrēt personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, ar derīgu velosipēda, motocikla vai autovadītāja apliecību.

Cenas

  • 15 minūtes – 5,00 EUR
  • 30 minūtes – 8,00 EUR
  • 1 stunda – 12,00 EUR
  • 2 stundas – 20,00 EUR

Elektrizēto spēkratu parks papildināts ar diviem elektro skūteriem.

Tie ir pieejami arī jaunākai auditorijai - jauniešiem no 14 gadu vecuma. Lai izīrētu šo transportlīdzekli nepieciešams derīgs personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).

Cenas

  • 30 minūtes – 5,00 EUR
  • 1 stunda – 8,00 EUR

Pieņem norēķinus gan skaidrā naudā, gan ar bankas maksājumu kartēm.

Jaunums!

Pieejamas radio vadāmas bērnu elektroautomašīnas, 3 modeļi - Volvo XC90, Lexus LX570, VW Arteon. Automašīnas ir vienvietīgas.

Cenas

  • 15 minūtes - 5,00 EUR

 

Nomas punkts ir jau atvērts! Saskaņā ar ārkārtas stāvokli valstī, nomas punkts ievēro visus piesardzību noteikumus un apkalpo ne vairāk kā 2 cilvēkus vienā reizē, pēc katra klienta brauciena inventāru pilnībā dezinficējot.

Izbraucieni iespējami ar iepriekšēju rezervāciju, sazinoties pa tālruni 26623961 vai rakstot Facebook mājas lapā*. 

* Nomas darba laiks ir atkarīgs no laikapstākļiem. Precīzāku informāciju, vai nomas punkts ir atvērts, varat apskatīt Facebook lapā: https://www.facebook.com/Migo.City.Jelgava/

 

Jelgava, Pasta sala 3a
26623961
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Ģimenēm ar bērniem
Maksājums ar karti
Velo noma