Elektromopēdu un elektroskrejriteņu noma "Migo City"

Elektromopēdi un elektroskrejriteņi Jūsu atpūtai "Migo City" - vienīgais nomas punkts Jelgavā un Jelgavas novadā!


Airēšanas kluba "KC" bāzes teritorijā Pasta salā ir atvērts vēl pilsētā nebijis aktīvās atpūtas pieturpunkts - elektromopēdu city coco scooter nomas punkts. Šī ir iespēja doties ekskursijā pa Jelgavu neparastā veidā un iepazīt Jelgavas skaistākās vietas īsākā laika posmā. Nomas punkts ir atvērts līdz 30. septembrim.

Pieejami seši moderni elektromopēdi ar kopējo pārvadājamo skaitu 10 cilvēki (2-vietīgi un 1-vietīgi). Tiek nodrošinātas ķiveres. Bērnu pārvadāšanai pieejami bērnu sēdeklīši. 

Šo transportlīdzekli var izīrēt personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, ar derīgu velosipēda, motocikla vai autovadītāja apliecību.
Pieņem norēķinus gan skaidrā naudā, gan ar bankas maksājumu kartēm.

Cenas

  • 15 minūtes – 5,00 EUR
  • 30 minūtes – 8,00 EUR
  • 1 stunda – 12,00 EUR
  • 2 stundas – 20,00 EUR

Jaunums!

Elektrizēto spēkratu parkam pievienojušies arī divi elektro skūteri!

Tie būs pieejami arī jaunākai auditorijai - jauniešiem no 14 gadu vecuma. Lai izīrētu šo transportlīdzekli nepieciešams derīgs personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).

Cenas

  • 30 minūtes – 5,00 EUR
  • 1 stunda – 8,00 EUR

* Nomas darba laiks ir atkarīgs no laikapstākļiem. Precīzāku informāciju, vai nomas punkts ir atvērts, varat apskatīt Facebook lapā: https://www.facebook.com/Migo.City.Jelgava/

Nomas punkts no 2019. gada 30.septembra ir slēgts! Gaidīsim Jūs jaunajā tūrisma sezonā 2020.gadā! Par nomas punkta atvēršanos jaunajā sezonā sekojiet līdzi informācijai!