"Ozolaivas.lv" laivu ceļojumu un ekskursijas Zemgalē

"Ozolaivas.lv" piedāvā tūristu kanoe laivu nomu, laivošanas maršrutus pa Lielupi, Driksu, Misu, Iecavu, Svēti un citām Zemgales upēm, kā arī organizē piedzīvojumu pasākumus un sacensības līdz 40 cilvēkiem.


"Ozolaivas.lv" piedāvā skatīt Lielo Ķemeru tīreli saullēktā un izgaismotos Jelgavas ūdenskritumus naktī. Nodegustēt pienu, sieru un parunāties ar kaziņām "Līcīšos". Uzkāpt Pilssalas tornī un vērot savvaļas zirgus saulrietā. Maijā baudīt ziedošo vaivariņu sniegu purvā vai nofotografēties zelta rapša laukā Lielupes krastā. Doties zaļajos Misas upes džungļos no Ezīša ciemata Olainē līdz Dalbei un Ozolniekiem pie Jelgavas. Kādā augusta rītā doties purva miglā klausīties kā mostas dzērves un, ja paveiksies, un uzlīs lietus - vērot varavīksnes tiltu pāri Lielajam Ķemeru tīrelim. Piedāvā arī apciemot savvaļas zirgus Pilssalā un pie Vircavas ietekas Lielupē, pirms tam viesojoties "Viesulīčos" un Vircavas muižā.

To visu jūs varēsiet piedzīvot dodoties 3 vietīgā kanoe laivā "Ozolaivas.lv" organizētā laivu braucienā piektdienas vakarā, sestdien vai svētdienā.

Laivas paredzētas 2 un 3 cilvēkiem (vismaz vienam jābūt pilngadīgam), katra laiva tiek nodrošināta ar airiem un glābšanas vestēm. Iespējams iznomāt laivu piekabi, kas paredzēta 8 laivām. Iespējams organizēt pasākumus līdz 40 cilvēkiem.

Darba laiks

Noma apmeklētājiem atvērta no maija līdz oktobrim.
Pirmdiena - Svētdiena, iepriekš piesakot.
*Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā (lietus, krusa, stiprs vējš) noma tiek slēgta, bet iespējams pieteikt braucienus par to iepriekš vienojoties vai sazvanoties.

Cenas

  • 25,00 EUR ar piegādi maršrutā Ozolnieku novadā un Jelgavā (vismaz 4 laivas);
  • 20,00 EUR pirmā diena (nomātāji paši paņem un atved atpakaļ laivas uz Ozolniekiem);
  • 10,00 EUR katra nākamā diena (nomātāji paši paņem un atved atpakaļ laivas uz Ozolniekiem);
  • Laivu transports pēc vienošanās;
  • Cenā iekļauts – 2 glābšanas vestes & 2 kanoe airi;
  • Papildus glābšanas veste – 5,00 EUR (1 līdz 3 dienas);
  • Piekabes noma (paredzēta 8 laivām) – 3,00 EUR dienā (nomājot 6 laivas, piekabe par brīvu).

Papildus informācija

  • Piedāvā laivošanu papildināt ar fotoorientēšanos un citiem piedzīvojumu elementiem. Informācija par upju maršrutiem, laivu nomu un piedāvātajiem laivu braucieniem ir pieejama: www.ozolaivas.lv;
  • Piedāvā laivas arī individuāli plānotiem un uzņēmumu rīkotiem laivu pasākumiem Zemgalē.

 

Foto: no Ozolaivas.lv arhīva

 

Jelgavas nov., Kļavu iela 6
23202900
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, EN, RU, DE
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Ģimenēm ar bērniem