Sāls istabiņa

Sāls istaba Jelgavā ir relaksācijas telpa, kur sienas, griesti un grīda ir pilnībā noklāti ar sāli, kas absorbē atmosfēras mitrumu un vienlaikus ir antiseptisks līdzeklis, radot estētisku un komfortablu vidi apmeklētājiem. Sīkās sāls daļiņas, ko izdala sienā iebūvētais ģenerators, efektīvi attīra elpošanas ceļus līdz pat vissīkākajiem bronhiem. Sāls istabā 40 minūšu seansa laikā iespēja relaksēties – gulēt, klausīties fona mūziku, lasīt, izmantot bezmaksas internetu vai kopā ar bērnu celt sāls pilis. Uzņēmuma devīze ir “Ieelpo. Izelpo. Jūties labi.”


Sāls terapija

Sāls terapija jeb haloterapija (no grieķu valodas - sāls) ir alternatīva dabas dziedniecības metode, ko veiksmīgi izmanto elpvadu un plaušu slimību profilaksē, kā arī rehabilitācijā. Tā ir iedarbīga imunitātes nostiprināšanai, ādas slimību ārstēšanai, psihiskā un emocionālā stāvokļa uzlabošanai.

Skābekļa kokteiļi

Skābekļa kokteiļi ieteicami, lai kompensētu skābekļa trūkumu organismā. Tos baudot var uzņemt par 50 procentiem vairāk skābekļa nekā gaisā, ko elpojam ikdienā. Dzerot šādu kokteili, skābeklis, putu veidā virzoties cauri barības vadam, iesūcas asinīs un iedarbojas uz organismu, to attīrot (nogalinot infekcijas izraisītājus, veicinot vielmaiņu un aktivizējot asinsriti).

Rīta rosme Sāls istabā

Sestdienu rītos Sāls istabā sadarbībā ar fitnesa studiju "OzoFit" notiek rīta rosme. Vietu skaitsierobežots, vēlams savlaicīgi pieteikties.Pēc seansa vēl brīdi ieteicams atrasties iekštelpās, tādēļ, piedāvājam pasēdēt atpūtas stūrītī un izbaudīt skābekļa kokteili vai citus veselīgus dzērienus.

Skaņu terapeitiskie seansi

Sāls un skaņas terapija apvienojumā! Atpūsties. Atlaisties guļus, dziļi ieeplot un izelpot, un ļauties. Skaņām, elpai, sāls garšai mutē, emocijām…

Pasākumu kalendāram iespējams sekot līdz šeit.

 

Piedāvātie pakalpojumi ieteicami gan maziem, gan lieliem apmeklētājiem!  Bērniem patiks rotaļas ar sāli tam speciāli ierīkotā stūrītī, gluži kā rotaļājoties smiltīs.

   

Darba laiks

Darba dienās un sestdienās pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni + 371 26310831.

Cenas

 • Sāls istabiņas apmeklējuma cena norādīta vienam cilvēkam par 40 minūšu ilgu seansu;
 • Iespēja iegādāties abonementus 5 vai 10 seansiem, vai arī izīrēt sāls telpu privātai izmantošanai;
 • Rīta rosme Sāls istabā 10,00 EUR;
 • Skābekļa kokteilis – 2,00 EUR;
 • Sula, ūdens – 0,70 EUR;
 • Tēja – 0,50 EUR.

Papildus informācija

 • Visās Sāls istabiņas telpās pieejams bezmaksas WiFi;
 • Sāls istabiņas telpas pielāgotas ērtai piekļuvei ar bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ratiņkrēslos;
 • Bērnu ratiņus vai velosipēdus var novietot iekštelpās;
 • Auto bez maksas var novietot ielas malās un laukumos abpus ēkai;
 • WC pieejama bērnu pārtinamā virsma un bērnu podiņš;
 • Iespējams norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājumu karti;
 • Iespējams noformēt dāvanu karti uz cita cilvēka vārda, kā arī iegādāties abonementu sev vai draugam.
Jelgava, Raiņa iela 40
26310831
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Pieaugušie 6,00 Bērni 4,00
Ģimenēm ar bērniem
Cilvēki ar kustību traucējumiem
Maksājums ar karti
Wi-Fi
Auto stāvvieta