Bistro un konditoreja "Silva"

Bistro "Silva" saviem viesiem piedāvā brokastis, pusdienas un agrās vakariņas. Piedāvājumā ir plašs ēdienu klāsts – sākot ar omletēm un putrām brokastīs, un beidzot ar dažādiem gaļas, zivju un dārzeņu ēdieniem, pankūkām, pašu gatavotiem pelmeņiem, un desertiem pārējā laikā.

Konditorejā – kafejnīcā ik dienu tiek piedāvāti svaigi, uz vietas cepti pīrādziņi, smalkmaizītes un kūkas visām gaumēm. Īpašs ir interjers bistro zāle ar senās Jelgavas lielformāta fotogrāfijām un kamīnzāle ar Jelgavā dzimušā mākslinieka Didža Krūmiņa gleznām. Vasarā viesiem iespējams ieturēt maltīti un pakavēties āra terasēs.

Ēdināšanas uzņēmums "Silva" jau vairāk kā 20 gadus klāj lielus un mazus viesību galdus, apkalpo konferences un seminārus gan pašu telpās, gan izbraukumos Jelgavā vai citur Latvijā.

Darba laiks

Bistro:

Pirmdiena - Piektdiena 8:00 – 17:00

Sestdiena slēgts

Svētdiena slēgts

Konditoreja – kafejnīca:

Pirmdiena -Piektdiena 9:00 - 18:00

Sestdiena 9:00 – 16:00

Svētdiena 10:00 - 16:00

Jelgavas īpašo ēdienu piedāvājums

  • deserts "Šarlotes skūpsts" (piedāvājam tikai svētku dienās; gatavošanas specifikas dēļ, jāpiesaka vismaz 2 dienas iepriekš)
  • pamatēdiens "Hercoga bura" (piedāvājam tikai svētku dienās; gatavošanas specifikas dēļ, jāpiesaka vismaz 2 dienas iepriekš)

Tūristu grupas

  • Uzņem tūristu grupas līdz 40 personām (iepriekš piesakoties, iespējams paēdināt līdz 60 personām, kā arī nodrošināt lielākas ēdienu izvēles iespējas. Piedāvā izvēlēties pašapkalpošanos bistro, apkalpošanu pie galdiņiem, vai arī bufetes tipa ēdināšanu.)
Jelgava, Driksas iela 7/9
29266586, 22009889
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN
Ēdināšana
Konferenču telpas
Kāzu vieta
Ģimenēm ar bērniem
Cilvēki ar kustību traucējumiem
Maksājums ar karti
Wi-Fi
Labierīcības