Brīvdienu māja "Ānes muiža"

"Meldru māja" - piedāvājam viesību zāli līdz 70 cilvēkiem ēkas pirmajā stāvā un turpat - stāvu augstāk varam nodrošināt 40 guļvietas. Viesību telpas izbūvētas stilizētas klēts ēkā. Blakus zālei ir neliela virtuve. (Sanitārais mezgls atrodas turpat ēkas ārpusē). "Liepu māja" - jaunākā un lielākā ēka kompleksā ar romantiskām terasēm. Piedāvājam zāli svinībām līdz 120 cilvēkiem. (Sanitārais mezgls atrodas iekštelpās).

Kategorija

Telpas svinībām, konferenču zāle, semināra telpas

Atrašanās vieta

No Jelgavas: pa šoseju Jelgava - Iecava (ceļš Nr.P93), pabraucot zem viadukta (1 km no Jelgavas robežas) nogriezties Rīgas virzienā. Braukt taisni ~500m. Neuzbraucot uz Rīgas šosejas, uzbraukt uz vietējās nozīmes ceļa. Sekot norādēm „Ānes muiža".


No Rīgas: šosejā Rīga - Jelgava (ceļš Nr.E77; A8) pārbraukt pāri viaduktam (ceļš Nr.E77; A8 un P93krustojums). Nepārbraucot Lielupes tiltam, nogriezties pa labi Iecavas virzienā (ceļš Nr. P93). Pabraucot zem viadukta nogriezties pa labi un sekojot norādei „Rīga", braukt taisni ~500m. Neuzbraucot uz Rīgas šosejas, uzbraukt uz vietējās nozīmes ceļa. Sekot norādēm „Ānes muiža".

Ozolnieku nov., Ānes muiža, Āne, Cenu pagasts
26483712
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN, DE
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Naktsmītnes
Konferenču telpas
Kāzu vieta
Ģimenēm ar bērniem
Wi-Fi
Auto stāvvieta
Labierīcības