Viesu nams "Aitiņlauvas"

"Viesu nams “Aitiņlauvas” piedāvā telpas semināriem, banketiem, kāzu, dzīves jubileju, korporatīvo pasākumu rīkošanai, nodrošina ēdināšanas pakalpojumus – izstrādājot ēdienkarti atbilstoši klientu vēlmēm.


Esam ģimenes uzņēmums, kas viesu namu un restorānu veidojis kā mednieku namiņu, kur brīvā un nepiespiestā gaisotnē varat izbaudīt atelpu no pilsētas burzmas.Restorāna ēdienkartes akcents uz medījumu gaļas ēdieniem.

Mierīgā gaisotnē varēsiet izbaudīt mednieku mājiņas sajūtu, novērtējot un aptaustot restorānā izvietotos medību trofeju eksponātus.

Darba laiks

  • Ziema 11:00-21:00;
  • Vasara 11:00-22:00.

Cenas

  • Banketu zāle: darba dienās (Pirmdiena-svētdiena no pulksten 15 līdz nākamās dienas pulksten 10) 500,00 EUR;
  • Semināru zāle -semināriem, lekcijām 30,00 EUR/h, vai 150,00EUR/visu dienu;
  • Mazā zāle - 30,00 EUR/h.

 

Papildus informācija

  • Nepiespiestā gaisotnē, prom no pilsētas burzmas, šeit Jūs varēsiet baudīt ēdienus, kur galvenais akcents likts uz medījumu gaļas ēdieniem. Izbaudījuši ēdienus Jūs varat izstaigāties līdz Lielupei vai laiski vērot, blakus esošajā voljērā, muflonu - dambriežu rotaļas. Padomāts ir arī par Jūsu atvasēm, kuriem ir speciāls rotaļu laukums, kā arī lielās šūpoles un iespēja tuvāk iepazīt zvēriņus vienkārši vērojot tos.
  • Kāzas, jubilejas vai jebkurus citus nozīmīgus notikumus ar lielāko prieku un profesionalitāti var noorganizēt gan tepat viesu namā, kā arī pēc Jūsu izvēlētās norises vietas jebkur Latvijas teritorijā un ārpus tās.
Jelgavas nov., Valgundes pag., "Aitinlauvas", Rīga – Liepāja 22km
29160393
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, EN
Ēdināšana
Naktsmītnes
Konferenču telpas
Kāzu vieta
Ģimenēm ar bērniem
Cilvēki ar kustību traucējumiem
Maksājums ar karti
Wi-Fi
Auto stāvvieta
Bērnu rotaļlaukumi
Labierīcības