Jelgavā pieejams multifunkcionāls servisa punkts

No jūnija otrās puses pilsētas iedzīvotajiem un viesiem pie Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa pagalma pusē ir pieejams mobils multifunkcionāls servisa punkts.


Multifunkcionālais servisa punkts tiek darbināts ar saules baterijām. Šeit ikvienam bez maksas ir  pieejams bezvadu interneta tīkls (Wi-Fi) un tīkla lietošana ir bez paroles. Tāpat pie servisa punkta ir iespējama bezmaksas viedierīču uzlāde, izmantojot USB portu. Multifunkcionālais stends ir draudzīgs velobraucējiem. Proti, tas ir aprīkots ar velo instrumentu komplektu, lai riteņbraucēji var veikt nelielu velosipēdu tehnisko apkopi un riepu uzpildi ar gaisu.

Servisa punkts ir pieejams visu gadu, katru dienu bez darba laika ierobežojuma. Jāpiebilst, ka drošības apsvērumu dēļ, servisa punktam tiek veikta video novērošana.

Multifunkcionālais servisa punkts iegādāts ar Interreg V-A Latvijas-Lietuvas programma 2014. – 2020. gadam fonda atbalstu, projekta “Kopīgs pārrobežu tūrisma piedāvājums "Saules ceļš" ietvaros. Projekta īstenošanā iesaistīti trīs partneri - Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Jelgavas reģionālo Tūrisma centru, Jonišķu tūrisma informācijas un biznesa centrs un Šauļu tūrisma informācijas centrs.

 

#interreg #sauleskelias #pagautisaule #saulescels #nokersauli #sunroute #catchthesun